Sponzorovaný obsah

Robotické vysávače Roidmi za tie najlepšie ceny! Využi akcie v rámci „Black Friday“ a ušetri desiatky eur

Využi bohatú nádielku zľavových kupónov na e-shope Geekbuying.com ešte dnes! V ponuke nájdeš stovky zaujímavých produktov za najnižšie ceny.

Nedávne zľavové šialenstvo v rámci výpredajov 11.11. bolo poriadne divoké, no na dvere nám opäť klope ďalšie obrovské kolo zliav, tentokrát v rámci každoročného výpredaju Black Friday. Ten je skutočne za rohom a spolu s ním prichádzajú ďalšie vlny neodolateľných zliav, v rámci ktorých môžete ušetriť desiatky, v niektorých prípadoch až stovky eur. Každoročné zľavové šialenstvo tentokrát neobišlo ani známy zahraničný e-shop Geekbuying.com, kde si pre všetkých zákazníkov pripravili nemalú nádielku zliav a zľavových kupónov. Samozrejme, už tradične platí, že za dopravu z európskych skladov neplatíš ani cent navyše a zároveň sa tak vyhneš aj poplatkom ako clo a DPH!

Robotické vysávače Roidmi za skutočne nízke ceny

Našimi aktuálnymi favoritmi, ktorých cena skutočne zaujme už na prvý pohľad, je dvojica robotických vysávačov od spoločnosti Roidmi, ktorú v počiatkoch rozbiehal čínsky gigant Xiaomi. Výrobca robotických vysávačov je už roky overeným hráčom na trhu. Roidmi ponúka nie len modely so špičkovými technológiami, ale zameriava sa aj na cenovú dostupnosť a multifunkčné využitie týchto pomocníkov v domácnosti. Nižšie si tak v krátkosti predstavíme našich aktuálnych favoritov, ktorí odrážajú práve tieto ciele spoločnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
roidmi eva -min
Zdroj: Geekbuying.com

Model Roidmi EVA je najpokročilejším modelom z portfólia výrobcu. Ide o špičkového domáceho robotického pomocníka, ktorý ponúka kompletné riešenie čistenia domácnosti. Vďaka sacej sile až 3 200 Pa zbaví aj tie najväčšie zákutia domácnosti všetkého prachu a nečistôt. Bezproblémovo si poradí aj s väčšími nečistotami, napríklad v kuchyni a pod.

Jeho omnoho silnejšími stránkami však sú aj integrovaný rotujúci mopovací systém s až 2 hlavicami a samo vyprázdňovacia základňa. Podlaha v domácnosti tak bude dokonale čistá za každých okolností a s bežnou údržbou vysávača sa tak nemusíš nonstop zapodievať. Samostatne sa nabije, vyprázdni nádoby na nečistoty a zároveň si sám vyčistí oba integrované mopy.

Ak by sme hľadali cenovo dostupnejšiu alternatívu, na rad prichádza Roidmi EVE CC. Ide o zaujímavý všestranný model so skutočne lákavo nízkou cenovkou. Nemusíš sa však obávať, že s takouto cenou musí ísť iba o bežný robotický vysávač. Opak je totižto pravdou, keďže model Roidmi EVE CC ponúka aj integrovaný mopovací systém, tentokrát v trochu zjednodušenej verzii.

Aj v tomto prípade je vysávač dodávaný spoločne so šikovnou nabíjacou stanicou, ktorá sa taktiež stará o vyprázdňovanie nádoby na nečistoty. Vysávač paradoxne ponúka ešte vyššiu saciu silu až 3 800 Pa. Vybavený je 3 200 mAh batériou, vďaka čomu je schopný upratať aj väčšie domácnosti s rozlohou až do 150 metrov štvorcových.

Zľavové kupóny v rámci Black Friday pre všetky objednávky

geekbuying kupony black friday-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ak ťa ale ani jeden z modelov nezaujal, poprípade hľadáš cenovo zvýhodnené iné druhy elektroniky, rozhodne neváhaj navštíviť stránky Geekbuying.com. Na stránkach predajcu nájdeš stovky exkluzívne zľavnených produktov, pričom využiť môžeš aj unikátne zľavové kupóny aplikovateľné na všetky objednávky!

geekbuying paypal banner
Zdroj: Geekbuying.com

Ani to ti nestačí? Ak využívaš populárnu platobnú bránu PayPal, ktorú rozhodne pri online nákupoch odporúčame, máme pre teba ďalšie kupóny! Pozor, zľavové kupóny sú v tomto prípade limitované počtom kusov, takže s nákupom určite neotáľaj.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close