Sponzorovaný obsah

Revolúcia v čistení domácnosti: Robotické vysávače Roborock S8 a S7 Max Ultra vás zbavia všetkých povinností

Čistý a voňavý domov bez akéhokoľvek úsilia. Objavte dvojicu bezkonkurenčných robotických vysávačov Roborock.

Nekašlite sa so zbytočným ručným umývaním domácnosti. S touto nie veľmi zábavnou domácou činnosťou si hravo poradia moderní robotickí pomocníci. Vďaka najmodernejším technológiám sú robotické vysávače stále efektívnejšie a zvládajú väčší počet úloh, ako v minulosti. Bezproblémovo si tak poradia nie len so štandardným vysávaním domácnosti, ale aj s omnoho náročnejšími úlohami ako mopovanie rôznych povrchov v domácnosti, či dokonca aj s automatickou údržbou vysávacieho alebo umývacieho príslušenstva.

Medzi technologicky najpokročilejších výrobcov na trhu patrí aj spoločnosti Roborock, ktorá patrí medzi svetových lídrov v tejto oblasti. O technologickom pokroku výrobcu svedčí aj dvojica atraktívnych robotických vysávačov Roborock S8 a Roborock S7 Max Ultra. Oba modely zaujmú svojimi pokročilými funkciami, pričom oba modely sú určené rôzne kategórie používateľov. Modely zaujmú aj atraktívnou cenovkou v rámci výpredajov na Geekbuying.com. Taktiež poteší aj hneď celá sada darčekov a príslušenstva úplne bezplatne ku každej objednávke. Pri porovnaní s konkurenciou môžeme hovoriť o cenovo najvýhodnejších modeloch, na ktoré by ste pri výbere nového robotického vysávača rozhodne nemali zabudnúť. Pri prípadnom nákupe rozhodne nezabudnite využiť dostupné zľavové kupóny ako aj dopravu z EÚ skladov bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Roborock S8 – silný sací výkon a bezkonkurenčná inteligencia

roborock s8 necistoty-min
Zdroj: Geekbuying.com

Najväčším lákadlom robotického vysávača Roborock S8 je nekompromisný sací výkon na úrovni až 6 000 Pa. Vysávač tak zaručuje, že pohltí každú nečistotu a prachovú časticu v domácnosti. Mimoriadne výkonné sanie dopĺňa dvojica nových gumenných kief, ktoré sa starajú o zber väčších nečistôt, vlasov, chlpov a pod. Spoločne s vysávaním je k dispozícii aj šikovná funkcia mopovania s technológiou VibraRise. Vysávač si tak poradí s naozaj všetkými typmi nečistôt a to na každom type podlahy.

roborock s8 mopovanie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Medzi pokročilé funkcionality robotického vysávača Roborock S8 môžeme bezpochyby zaradiť aj 3D analýzu potencionálnych prekážok v okolí. Vysávač totižto inteligentne mapuje všetky prekážky vo svojej tesnej blízkosti tak, aby nedochádzalo k narážaniu do prekážok a pod. Túto technológiu dopĺňa aj najmodernejšie mapovanie domácnosti pomocou LiDAR navigácie. Vysávač tak dokáže spoľahlivo a efektívne vyčistiť všetky zákutia v domácnosti. Vytvára si šikovné 3D mapy celého obydlia, v ktorom je taktiež možné vyznačiť špeciálne no-go zóny.

Ruka v ruke s pokročilým mapovaním celej domácnosti idú aj ďalšie inteligentné funkcie. Jednou z výhod je možnosť vytvárania personalizovaných čistiacich plánov, či už hovoríme o celej domácnosti alebo jednotlivých zónach. Medzi skvelé prednosti možno zaradiť aj funkcionalitu pre off-peak nabíjanie. Čiže nabíjanie výlučne v hodinách, kedy je možné nabíjať vysávač v čase najnižšej ceny elektrickej energie.

Roborock S7 Max Ultra

roborock s7 max ultra stanica-min
Zdroj: Geekbuying.com

Oba modely zdieľajú veľkú časť svojej technologickej výbavy. Zdieľané sú najmä technológie inteligentného navádzania, 3D mapovania celej domácnosti ako aj aktívna identifikácia prekážok v domácnosti. K dispozícii je identická LiDAR navigácia ako aj možnosť nabíjania v off-peak časoch. Pre dokonalú čistotu celej domácnosti presne v časoch, kedy to požadujete, je k dispozícii aj možnosť vytvárania už spomínaných personalizovaných čistiacich plánov.

roborock s7 max ultra navigacia-min
Zdroj: Geekbuying.com

Vysávače zdieľajú aj ďalší hardvér týkajúci sa samotného vysávacieho ústrojenstva, pohonu ako aj výbavu pre mopovanie. Oproti „bežnému“ modelu však Roborock S7 Max Ultra prináša výhody v podobe absolútnej autonómnosti. Vysávač je totižto dodávaný s technologicky prešpikovanou nabíjacou stanicou. Tá má na starosti nie len dobíjanie samotného vysávača, ale zároveň slúži ako plne automatické úložisko pre nečistoty zozbierané počas vysávania.

Podobne sa nabíjacia stanica stará aj o údržbu samotného mopu a celého mopovacieho systému. Najväčšou výhodou takýchto pokročilých funkcionalít je bezpochyby to, že sa o samotný vysávač netreba starať aj po dobu niekoľkých týždňov.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close