Reproduktor Tronsmart Element T6 Plus je opäť vo výpredaji! Kvalitné stereo s výkonom 40W za takú cenu inde nenájdeš

Spríjemni si dlhé letné dni pri pláži, či bazéne. S týmto "tátošom" to bude hračka

tronsmart element t6 plus uvodny_opt
Zdroj: Tronsmart

Ak váhaš nad kúpou nového prenosného reproduktoru, ktorý by si si mohol zo sebou vziať do akýchkoľvek podmienok, nemáš nad čím rozmýšľať! Aktuálnu ponuku na parádny reproduktor Tronsmart Element T6 Plus jednoducho neprekoná žiadny iný model na trhu. 

Tronsmart Element T6 Plus

Tento model je úplnou horúcou novinkou a na našom trhu za bežných podmienok ani dostupný nie je. Vďaka spolupráci s e-shopom Geekbuying.com vám ale prinášame naozaj exkluzívnu akciu na reproduktor Tronsmart Element T6 Plus, ku ktorému dostaneš aktuálne parádny darček!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Výkonné priestorové audio

tronsmart element t6 plus _opt
Zdroj: Tronsmart

Hlavnou pýchou reproduktoru je dvojica 20W stereo reproduktorov, vďaka ktorým si vychutnáš aj tie najhlbšie, no zároveň najčistejšie basy. Technológia SoundPulse™ je naozaj výnimočná a v tejto cenovej kategórii jednoducho nemá žiadnu konkurenciu.

Intuitívne multifunkčné ovládanie

Ovládanie reproduktoru je naozaj jednoduché a intuitívne. Na klasické úlohy, ako zvýšenie hlasitosti, či vypnutie a zapnutie hudby, poprípade prijatie hovoru, slúži multifunkčný otočný ovládač, nachádzajúci sa na vrchu reproduktoru. Po boku sa ďalej nachádzajú tlačidlá pre prepínanie pesničiek, prepnutieekvalizéru (až 3 rozdielne ekvalizéry), či dokonca pre zapnutie True Wireless Stereo, ktoré je dostupné v momente, ak máte dvojicu reproduktorov. 

Prežije naozaj náročné podmienky

Tronsmart-Element-T6-Plus-Bluetooth-Speaker-Black_opt
Zdroj: Tronsmart

Už samotné telo reproduktoru napovedá, že sa nejedná o domáci „spotrebič“. Mohutná a odolná konštrukcia je ale zároveň aj vodotesná, vďaka čomu spĺňa reproduktor certifikáciu IPX6, čiže sa nebojí ani väčších šplechnutí pri bazéne, či pri mori. Do jeho schopností prežitia v akýchkoľvek podmienkach môžeme zahrnúť aj naozaj výbornú výdrž batérie, ktorá je na úrovni až 15 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie. 

Tronsmart-Element-T6-Plus-Bluetooth-Speaker-Black-201_opt
Zdroj: Tronsmart

Výrobca samozrejme myslel aj na naozaj širokú škálu pripojiteľnosti, vďaka čomu môžete hudbu prehrávať prostredníctvom najnovšieho štandardu Bluetooth 5.0, ako aj prostredníctvom AUX kábla, či SD karty. Reproduktor zároveň disponuje jedným klasickým USB portom a jedným USB Type-C portom, vďaka čomu si môžete z baterky reproduktoru dobiť aj váš smartfón. 

Tronsmart-Element-T6-Plus-Bluetooth-Speaker-Black-20190507090629285_opt
Zdroj: Tronsmart

Parádny reproduktor Tronsmart Element T6 Plus môžeš aktuálne získať v bezkonkurenčnej zľave na e-shope Geekbuying.com. Ak totižto využiješ zľavový kupón 3HXH170H zrazíš jeho cenovku na 60,18 eur s expresnou dopravou zdarma, keďže produkt je dodávaný z európskeho skladu. Keďže je e-shop Geekbuying.com exkluzívnym predajcom značky Tronsmart, pripravil si pre teba aj malé prekvapenie vo forme originálneho ochranného obalu, ktorý dostaneš ako darček

Exkluzívnu akciu nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre