Redmi Note 10 Ultra náhodou unikol na webe Xiaomi: Čo ponúkne a koľko si zaň vypýtajú?

Redmi Note 10 Ultra bol odhalený na webe Xiaomi. Ide o chybu, ktorá odhalila výbavu i cenu, alebo o cielené predstavenie modelu?

Redmi Note 10
Zdroj: YouTube (Benchmark)

Séria Redmi Note 10 sa už o pár dní má rozrásť o ďalšie modely, nikto však nečakal, že Xiaomi odhalí špecifikácie už dnes. Konkrétne ide o model Redmi Note 10 Ultra, ktorý by mal byť pravdepodobne predstavený po boku Redmi Note 10 Pro 5G. Jeho špecifikácie unikli už dnes, keď sa objavil na stránkach Xiaomi, kde pribudol pravdepodobne omylom, informuje portál Xiaomiadictos.com. Čo táto novinka od Redmi ponúkne? A koľko si zaň spoločnosť vypýta?

Redmi Note 10 Ultra

Novinka od Redmi s prívlastkom Ultra by mala byť oficiálne predstavená už o pár dní. Vďaka už spomínanému úniku však poznáme takmer celú výbavu smartfónu, od čipsetu až po cenu. Smartfón bude poháňať čipset z dielne MediaTek. Pôjde o Dimensity 1100 s 5G konektivitou a displej bude taktiež z prémiového segmentu. Rovnako ako model Redmi Note 10 Pro, i Ultra získa 120Hz AMOLED displej s uhlopriečkou 6,53″.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

O výdrž smartfónu sa postará 5000mAh batéria, ktorá bude napájaná 33W rýchlonabíjaním. Poznáme tiež kameru, ktorá bude o niečo slabšia, ako v prípade modelu s označením Pro. Redmi Note 10 Ultra získa „len“ 64mpx hlavný snímač v kombinácii s ultraširokým a makro senzorom. Interné úložisko smartfón ponúkne vo veľkosti 128 alebo 256GB. RAM pamäť zasa 6 alebo 8GB. Cena smartfónu v najnižšej konfigurácii bude štartovať v prepočte na úrovni 229€!

Redmi Note 10 Ultra
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Predstavenie smartfónov

Predstavenie nových modelov zo série Redmi Note 10 prebehne už 26.5.2021 o 8:00 nášho času. Pôjde však o predstavovanie v Číne, preto je možné, že sa výbava modelov či ich názvy v prípade globálnej distribúcie zmenia. Tá zatiaľ nie je potvrdená, ďalšie informácie by sme sa mohli dozvedieť už počas predstavovacieho eventu.

Redmi Note 10 Pro 5G teaser
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Odhalená novinka spolu s tajomným Redmi Note 10 Pro 5G príde do úspešnej série smartfónov medzi 4 už predstavené smartfóny. Tie prišli v marci a v zostave troch 4G modelov a jedného 5G modelu pobláznili celý svet. Podarí sa toto i novinkám?

Siahli by ste po takto vybavenom smartfóne i vy? Alebo máte zálusk na dajaký iný? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre