Xiaomi

Redmi K20 Pro dostane harvérový upgrade. Už zajtra bude predstavená jeho vylepšená verzia

Redmi sa chystá predstaviť vylepšenú verziu zariadenia Redmi K20 Pro, ktorá by mala dostať 512GB úložný priestor, a pravdepodobne aj procesor Snapdragon 855 Plus.

Spoločnosť Redmi niekoľko mesiacov dozadu oficiálne predstavila produktovú radu zariadení Redmi K20. Jednalo sa konkrétne o dva smartfóny K20 a K20 Pro. Obom prischla prezývka “zabijak vlajkových lodí”. Posledné týždne sa dlho špekulovalo, že spoločnosť plánuje predstaviť produktovú sériu zariadení K30, k tomu však s veľkou pravdepodobnosť nepríde. Najnovšie, spoločnosť Redmi zverejnila poster, v rámci ktorého informuje verejnosť, že už zajtra predstaví vylepšenú verziu smartfónu Redmi K20 Pro Exclusive Edition. Podľa oficiálnych informácií, príde s 512GB úložným priestorom. Neoficiálne informácie hovoria aj o novom procesore Qualcom Snapdragon 855 Plus. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Redmi K20 Pro 512GB (1)
Zdroj: Weibo (Xiaomi)

Redmi K20 Pro Exlusive Edition bude tak 2. smartfónom od spoločnosti Xiaomi, ktorého interný úložný priestor bude 512GB (pozn. redakcie: rovnaký úložný priestor ponúka zariadenia Xiaomi Black Shark 2). Pracovná frekvencia procesora Qualcomm Snapdragon 855 Plus je 2,96GHz a ponúka o 15% viac výkonu ako svoj predchodca. Lu Weibing, CEO spoločnosti Redmi hovorí, že zajtra predstavený smartfón dosiahol v AnTuTu skóre 473-tisíc bodov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi K20 Pro ponúka 6,39” FULL HD+ AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov. Z pohľadu hardvéru ponúka 8GB RAM a úložný priestor až do 256GB. Zároveň zariadenia disponuje trojitou kamerou umiestnenou v zadnej stene smartfónu. Konkrétne 48-megapixelovým hlavným snímačom, ktorý je doplnený o 8 a 13-megapixelové snímače. V prípade selfie kamery, ktorá je riešená vysúvacím mechanizmom, zariadenie disponuje 20-megapixelovým snímačom.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close