HuaweiSpravodajstvo

Prví používatelia začínajú hlásiť dostupnosť EMUI 10 v kombinácii s Androidim 10 pre jeden z rozšírených smartfónov od Huawei

Huawei začal vypúšťať EMUI 10 v kombinácii s Androidom 10 pre smartfón Huawei Mate 20 Pro, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie modely.

Hoci medzi Huawei a Google sú aktuálne napäté vzťahy z dôvodu sankcií zo strany USA, tak aj napriek tomu smartfón Mate 20 Pro dostáva aktualizáciu na najnovšiu verziu Androidu 10, vrátane nadstavby EMUI 10, ktorá bola predstavená relatívne len nedávno. Medzi prvými používateľmi, ktorí hlásia dostupnosť aktualizácie sú obyvatelia Holandska. Možno však očakávať, že update bude čoskoro dostupný aj pre ďalšie krajiny (ak už nie je). Na dostupnosť aktualizácie upozorňuje portál gsmarena.com.

Huawei Mate 20 Pro dostáva najnovšiu verziu Androidu 10

Aktualizácia je dostupná prostredníctvom OTA (Over the Air) a nesie číselné označenie 10.0.0.136. Je veľká 4,42GB. Podľa screenhostu, ktorý publikoval portál, aktualizácia okrem novej nadstavby a Androidu 10 prináša aj viaceré bezpečnostné záplaty.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
aktualizacia EMUI 10 pre Huawei Mate 20 Pro
Zdroj: gsmarena.com

EMUI 10

Väčšinu majiteľov Huawei smartfónov však bude pravdepodobne najviac zaujímať čo prináša najnovšia nadstavbu EMUI 10. Ak Vás zaujíma prehľad hlavných zmien oproti EMUI 9.1, ktoré nová nadstavba priniesla tak ich nájdete v tomto článku. Alebo si môžete pozrieť video publikované spoločnosťou Huawei, v rámci ktorého budete vidieť  hlavné zmeny, ktoré nastali. Prípadne v tomto článku  nájdete prehľad hlavných funkcionalít, ktoré spoločnosť Huawei zapracovala do najnovšej nadstavby EMUI 10.

Nižšie si zas môžete pozrieť zoznam telefónov, na ktoré sa očakáva dostupnosť aktualizácie ešte v tomto roku (pozn. redakcie: v programe BETA).

Do konca roka týchto 30 smartfónov Huawei a Honor dostane nadstavbu EMUI 10 (BETA). Je medzi nimi aj ten Váš?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close