SpravodajstvoXiaomi

Prvá oficiálna snímka modelu Xiaomi 12 i odhalenie názvov modelov: Pozrite sa na modely, ktoré Xiaomi čoskoro predstaví!

Séria Xiaomi 12 bude predstavená už o pár dní. Tri modely sú teraz potvrdené predstaviteľmi spoločnosti Xiaomi a odhaľujú i dizajn.

Smartfóny z radu Xiaomi 12 na nás vyskakujú z každého rohu i spolu s nadstavbou MIUI 13. Predstavenie sa totiž blíži a podľa posledných informácií priamo od predstaviteľov spoločnosti Xiaomi prebehne už 28. decembra. Práve títo predstavitelia uverejnili na čínskej sociálnej sieti Weibo príspevky, ktoré nás majú lákať na veľké predstavenie. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby tieto príspevky neboli uverejnené z rôznych modelov z radu Xiaomi 12. Na verejnosť nám navyše prišiel plagát s oficiálnymi snímkami modelov z tohto radu. Vďaka informáciám z portálu Xiaomitoday.it sa tak môžeme pozrieť na zaujímavé novinky týkajúce sa predstavovania nových modelov od Xiaomi.

V sérii Xiaomi 12 uvidíme zatiaľ celkovo tri modely

Nie je tajomstvom, že Xiaomi neplánuje o pár dní predstaviť len jeden model. Hlavní predstavitelia spoločnosti Xiaomi nás tentokrát veľmi prefíkano informujú o predstavení celkovo troch modelov. Jedným z nich má byť základný Xiaomi 12, ktorý dnes využíva CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun. Ten mimochodom i spomína, že by predstavenie malo prebehnúť o 19:30 čínskeho času, teda o 12:30 nášho. Ďalší model, ktorý nám spoločnosť potvrdzuje, je Xiaomi 12X využívaný Wang Teng Thomasom. A aby sme nezabudli, viceprezident Xiaomi, Lu Weibing, využíva Pro verziu základného modelu.

28. december tak má byť dňom, kedy Xiaomi predstaví svoje vlajkové lode pre rok 2022 v Číne. Modely tak majú zahŕňať základný smartfón, no i kompaktnú verziu označenú písmenkom X či Pro verziu. Na predstavovanie sa všetci tešíme, nakoľko vieme, že spoločnosť nám predstaví naozaj nadupané modely. Aby sme nezabudli, minimálne dva modely zo série má poháňať vlajkový Snapdragon 8 Gen 1. Kompaktný model by však mohol v sebe niesť odľahčený Snapdragon 870.

Prvá oficiálna snímka smartfónu je na svete

Počas posledných hodín sa na verejnosť dostalo hneď niekoľko plagátov odhaľujúcich predstavenie smartfónov. Na jednom z nich nájdeme konečne i oficiálnu snímku smartfónu z prednej strany. Všetky snímky modelov však doteraz mohli byť falošnými, táto jedna je však určite reálna. Odhaľuje nám displej narušený priestrelom pre selfie kameru a dve rozličné veľkosti modelov. Predpokladáme, že sa tak pozeráme na základný Xiaomi 12 a kompaktnú verziu Xiaomi 12X.

Xiaomi 12 predstavenie plagát
Zdroj: Xiaomitoday.it

Predstavenie týchto modelov je už naozaj za dverami a ostáva nám už len pár dní čakania. A tak, ako niekto teraz čaká na Vianoce, my čakáme na predstavenie modelov z radu Xiaomi 12. Ďalšie informácie o smartfónoch by mali vyjsť už čoskoro a my vás o nich budeme samozrejme informovať.

Čakáte na predstavenie smartfónov zo série Xiaomi 12? A na ktorý model sa tešíte najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close