Prvá bezplatná hra cez Epic Games Store je v obehu! Je ňou populárna Subnautica

subnautica
Zdroj: Epic Games

Epic Games, sa snaží prilákať čoraz viac hráčov do svojho internetového obchodu v ktorom prisľúbila bezplatnú hru každé 2 týždne, ako sme písali už v tomto článku. Prvou bezplatnou hrou na novovzniknutej platforme je Subnautica, ktorú si môžete bezplatne vyskúšať až po dobu 2 týždňov.

V hre Subnautica ste narazili na podmorskú planétu kde budete musieť bojovať proti mimozemským bytostiam. Vzostúpte do hlbín rozsiahleho podmorského sveta, ktorý je plný zázrakov a nebezpečenstva. Hľadajte a vytvárajte nové technológie, ktoré Vám zaručia bezpečné prežitie na planete plnej nástrah!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pre hranie stačí byť zaregistrovaný na Epic Games Store. Následne stačí stiahnuť hru z obchodu, ktorý umožňuje sťahovanie hier na pozadí, tým pádom sa nemusíte nijako časovo obmedzovať a hra sa Vám môže sťahovať aj počas toho, ako hráte iné hry. 

Hru bude možné stiahnuť do 27. decembra a to v plnej verzii (nie demo). Hra dokonca nedávno získala 2018 Golden Joystick Awards. Ďalšou free hrou by mala byť hra Super Meat Boy.

Zdroj: Epic Games Store

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre