Sponzorovaný obsah

Proscenic P11 Smart – cenovo dostupný tyčový vysávač, ktorý si poradí so všetkými nástrahami v domácnosti

Bezkonkurenčná výdrž batérie či maximálny sací výkon. Tyčový vysávač Proscenic P11 Smart aktuálne zoženieš za skvelú cenu.

Vysávanie domácnosti nemusí byť nutne zdĺhavou domácou činnosťou, do ktorej sa väčšine z nás nechce. Naťahovanie sa s bežným veľkým vysávačom nie je úplne pre každého, pričom moderné robotické vysávače nie sú vždy vhodnou alternatívou do každej domácnosti. V takom prípade prichádza na scénu možnosť tyčového vysávača, ktoré už dlho neslúžia iba na rýchle vysatie tých najakútnejších nečistôt predtým, ako dorazí návšteva. Najmodernejšie tyčové vysávače si hravo poradia aj s vysávaním celej domácnosti. Za bežnými vysávačmi pritom nezaostávajú ani po stránke výkonu.

Skvelým modelom, ktorý spája práve oba tieto aspekty, je aj nový tyčový vysávač Proscenic P11 Smart. Novinka od overeného výrobcu je pritom dostupná hneď v skvelej zľave na populárnom e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „7HQBXR“ môže byť tento zaujímavý model tvoj už za skvelých 94 eur! Už tradične nechýba ani bezplatná doprava z EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov navyše.

Proscenic P11 Smart – hravo si poradí s vysávaním celej domácnosti

Tyčový vysávač Proscenic P11 Smart ide v šľapajách svojich predchodcov, pričom si vypožičal najmä skvelý sací výkon na úrovni až 30 000 Pa. Vďačí za to najmä výkonnému 450W bezkartáčovému motoru. Vysávač si tak hravo poradí s bežným prachom, vlasmi, chlpmi z domácich miláčikov, či dokonca s čistením kobercov. Práve pri kobercoch totižto prichádza na scénu najmodernejšia technológia Vboost. Tá automaticky identifikuje styk s kobercom, pričom sama reaguje zvýšením sacieho výkonu na maximum.

proscenic p11 smart vboost-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ruka v ruke s vysokým výkonom ide pri moderných vysávačoch aj silný filtračný systém, ktorý by mal byť samozrejmosťou. Model Proscenic P11 Smart je preto vybavený pokročilým štvorstupňovým filtračným systémom. Ten dokáže zachytiť až 99,99% drobných prachových častíc, ktoré sa zbierajú a uvoľňujú počas vysávania. Jednou ranou tak domácnosť zbavíte prachu a nečistôt, pričom eliminujete aj výskyt alergénov a pod.

proscenic p11 smart filtracia-min
Zdroj: Geekbuying.com

Vysávač však exceluje aj v ďalších oblastiach, pričom za zmienku určite stojí výdrž až 60 minút na jedno nabitie v bežnom ECO režime. Batéria pozostávajúca z 8 batériových článkov pritom zabezpečuje až 30 minútový chod v režime auto, respektíve až skvelých 15 minút v režime s maximálnym výkonom. Nechýba ani moderné ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie, či hneď niekoľko skvelých nadstavcov v balení vysávača tak, aby naplnil všetky potreby v domácnosti.

Ako je uvedené vyššie, tyčový vysávač je momentálne dostupný v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „7HQBXR“ je možné zraziť jeho akciovú cenu na ešte lákavejších 94 eur. K dispozícii je aj bezplatná doprava z EÚ skladu. Doručenie je tak nie len expresne rýchle, ale zároveň sa vďaka nemu vyhneš aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close