Proscenic A8 – kompaktná domáca čistička vzduchu, ktorú môžete momentálne kúpiť naozaj za babku

Zbavte vašu domácnosť akýchkoľvek vírusov, baktérií, či ďalších nechcených patogénov. Investícia niečo málo nad 100 eur stojí naozaj za to

proscenic a8 ilustracny
Zdroj: Geekbuying

Kvalitná čistička vzduchu nemusí stáť stovky či tisíce eur. Už dlhé roky poznáme niekoľko dostupných výrobcov domácich čističiek vzduchu, za ktoré nemusíte vyhodiť taký obrovský balík peňazí. Investícia do domácej čističky sa určite vypláca, na čo určite prikývne veľká väčšina ich majiteľov. Čisté prostredie bez akýchkoľvek alergénov či patogénov výrazne zlepšuje kvalitu života vo dne i v noci, tak prečo si nezaobstarať vlastnú čističku vzduchu už dnes? Našim dnešným tipom je čistička s modelovým označením A8 od kvalitného a overeného výrobcu Proscenic. Tento kompaktný, mimoriadne tichý a zároveň vysoko efektívny kúsok si pritom môžete momentálne zaobstarať za skvelú akciovú cenu iba 103,18 eur s bezplatným expresne rýchlym doručením z európskeho skladu. 

Proscenic A8 za 103,18 eur z EÚ skladu nájdeš TU! + zľavový kupón „PROSCA8“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čistička Proscenic A8

Model Proscenic A8 sa vyznačuje nenápadným minimalistickým dizajnom v bielom prevedení. Spojenie bielych farieb a kompaktných rozmerov zaručuje možné použitie v naozaj akejkoľvek miestnosti v starších, ale aj modernejších obydliach. 

proscenic a8 rozmery
Zdroj: Geekbuying

Hlavným atribútom čističky Proscenic A8 je však pokročilý 4-stupňový filtračný systém, ktorý dokáže zachytiť až 99,97% častíc zo vzduchu s veľkosťou 0,3 μm. Systém zložený z predfiltra, nano filtra, filtra s aktívnym uhlím a filtra H13 True HEPA dokáže zachytiť naozaj všetko, od prachu, po chlpy z domácich miláčikov, dym, peľ, či patogény poletujúce vo vzduchu. 

proscenic a8 kvalita vzduchu
Zdroj: Geekbuying

Použiteľnosť v takmer akomkoľvek type miestností je podporovaná aj ratingom CADR, ktoré je v prípade čističky Proscenic A8 na úrovni 135 CFM. Pre bežného používateľa tento údaj znamená, že čistička dokáže aktívne filtrovať až 220 m³ vzduchu za hodinu. Vzduch v bežnej miestnosti tak dokáže čistička prefiltrovať až 3-krát

proscenic a8 appka
Zdroj: Geekbuying

Zaujímavosťou čističky Proscenic A8 je aktívna kontrola kvality vzduchu. Čistička neustále monitoruje kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti, pričom o kvalite vás informuje pomocou LED podsvietenia na jej spodku. Stupnica je tradičná – zelená odráža dobrú kvalitu vzduchu, žltá označuje zhoršenú kvalitu vzduchu, pričom červená upozorňuje na veľmi zlú kvalitu ovzdušia vo vašom okolí. 

Samozrejmosťou je možnosť ovládania čističky aj na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie ProscenicHome. V aplikácii nájdete širokú škálu nastavení od manuálneho zapnutia na diaľku, až po nastavenie výkonu, rýchlosti filtrovania, či oneskorené zapnutie podľa časovača. K dispozícii je aj ovládanie cez hlasových asistentov Google a Alexa.

Proscenic A8 za 103,18 eur z EÚ skladu nájdeš TU! + zľavový kupón „PROSCA8“

Kompaktnú čističku vzduchu Proscenic A8 za skvelých 103,18 eur nájdete momentálne v ponuke e-shopu Geekbuying.com. Produkt je dodávaný z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre uplatnenie zľavy je nutné zadať zľavový kupón „PROSCA8“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre