Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Proscenic 850T – jeden z najdostupnejších robotických vysávačov so zabudovaným mopom za neodolateľne nízku cenu

Dokonale čistá podlaha bez nutnej námahy? Nechajte to na robotický vysávač, ktorý zvládne nie len vysávanie, ale aj mopovanie podlahy.

Ani teba nebaví ručné vysávanie a radšej by si mal neustále čistú domácnosť bez nutnosti každý víkend, či nebodaj každý deň vyťahovať vysávač? Kúpa robotického vysávača nebola nikdy dostupnejšia, tak prečo sa stále trápiť s ručným vysávaním. Skvelým príkladom dostupnosti robotických vysávačov je aj model Proscenic 850T od overeného výrobcu, ktorý zároveň ponúka funkciu mopovania. Jeho najväčšou prednosťou je však jeho cena, ktorá momentálne na e-shope Geekbuying.com klesla na bezkonkurenčných 159,59 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu

Proscenic 850T za 159,59 eur s kupónom „PROSC850T“ nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Silný sací výkon

Robotický vysávač Proscenic 850T si poradí so všetkými nečistotami v domácnosti. Vďaka vysokému saciemu výkonu až 3 000 Pa dokáže vysávač vyčistiť akékoľvek nečistoty ako prach, vlasy, chlpy z domácich mazlíčkov, či omrvinky z jedla. 

proscenic 850t 2
Zdroj: Geekbuying

Vysávanie a mopovanie

Vysávač Proscenic 850T umožňuje nie len automatické vysávanie vášho obydlia, ale aj automatické mopovanie. V prípade vysávania sa nemusíš trápiť s častým vysypávaním zbernej nádoby, keďže má objem až nadpriemerných 500 ml. Pre mopovanie treba využiť špeciálnu nádobu s objemom až 300 ml vody a 280 ml na nečistoty, ktorú je nutné vymeniť za bežnú nádobu na prach. 

proscenic 850t mopovanie
Zdroj: Geekbuying

Inteligentný čistiaci systém a aplikácia

Súčasťou vysávača je aj skvelý čistiaci systém IPANS 2.0. Ten má na svedomí bezproblémovú navigáciu po celej domácnosti, ako aj mapovanie jednotlivých miestností. Systém v spolupráci s aplikáciou ProscenicHome zároveň umožňuje jednoduché naplánovanie vysávania / umývania domácnosti, ako aj vyberanie medzi režimami čistenia, či cielené upratovanie na vybratých miestach v domácnosti. 

proscenic 850t balenie
Zdroj: Geekbuying

Dostatok batérie na upratanie celej domácnosti ,

Poslednou prednosťou vysávača Proscenic 850T, ktorá určite stojí za pozornosť, je naozaj bezkonkurenčná výdrž batérie. Tá má kapacitu až 2 600 mAh, čo v praxi znamená chod po dobu až 120 minút. Upratanie bežného bytu či niekoľkých miestností v dobe tak vysávač zvládne na jedno nabitie. 

Proscenic 850T za 159,59 eur s kupónom „PROSC850T“ nájdeš na Geekbuying.com

Robotický vysávač Proscenic 850T je momentálne dostupný na e-shope Geekbuying.com za skvelých 159,59 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu. Pre uplatnenie zľavy však treba využiť zľavový kupón „PROSC850T“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close