Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Projektor Alfawise A20 s podporou 2300 lumenov je aktuálne dostupný v akciovej ponuke

Milovníci akčných seriálov a filmov by mali spozornieť. Aktuálne v e-shope GearBest.com prebieha veľká akcia na projektor značky Alfawise A20 Home Smart, ktorý ponúka zaujímavé špecifikácie za rozumnú cenu – menej ako 77€ spolu aj s poštovým EU Priroty Line, ktoré garantuje vyhnutie sa dodatočným poplatkom.

Alfawise A20 Home Smart projektor

Projektor v porovnaní s konkurenciou v obdobnej cenovej kategórii ponúka zvýšený jas o 30%. LED osvetlenie poskytuje jas 2300 lumenov pri rozlíšení 1080p s pomerom kontrastu 1200:1. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Projektor Alfawise A20
Zdroj: produktová fotografia

Vaše videá si budete môcť vychutnať na „obrazovke“ o veľkosti od 28“ až do 100“ s projekčnou vzdialenosťou 0,9m – 3m. Projektor zároveň disponuje vstaveným Hi-Fi reproduktorom vďaka čomu nie sú potrebné dodatočné reproduktory. Aby sme nezabudli, žiarovka má životnosť 50 000 hodín čo znamená dlhú životnosť.  

Projektor Alfawise A20_2
Zdroj: produktová fotografia

Projektor je vyrobený z materiálu ABS. Celkové rozmery tohto zariadenia sú 20 x 15 x 7,5 centimetra a váži približne 1,1 kilogramu. Inými slovami sa jedná o skladné a prenosné zariadenie. Jeho ďalšou vychytávkou je napríklad schopnosť zrkadlenia iOS a Android zariadení.

Projektor Alfawise A20_4
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska konektivity ponúka výstupy v podobe DMI, USB, VGA, AV, 3,5 mm. Nechýba ani slot pre SD kartu. V konečnom výsledku je tento projektor možné prepojiť so zariadeniami ako Stick PC, klasický PC/laptop, herné konzoly, TV, smartfóny a ďalšie.

Projektor Alfawise A20_3
Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne tento projektor je dostupný v obchode GearBest.com s cenovkou pod 77€. Preto ak uvažujete o kúpe podobného zariadenia tak vám odporúčame dlho neváhať. PS: nezabudnite na typ dopravy EU Priority Line, ktorá garantuje doručenie bez ďalších poplatkov.

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close