Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Prenosný tlakomer s USB napájaním a kontrolou srdcovej arytmie. Za takúto cenu ho nezoženieš nikde!

Tlakomer na pažu nie je za normálnych okolností lacné zariadenie, no vďaka aktuálnej zľave na e-shope TomTop.com môžete ušetriť nejaké to euro navyše.

Chcete mať dostatočný prehľad o zdraví vášho srdca a cievnej sústavy? Ak áno, určite spozornite nad dnešnou ponukou, ktorá by rozhodne nemala ujsť žiadnemu pohľadu. Kvalitný tlakomer na pažu s kontrolou srdcovej arytmie nie je vôbec lacná záležitosť, no vďaka aktuálnej akcii na e-shope TomTop.com môžete ušetriť takmer polovicu z pôvodnej ceny. Samozrejmosťou je bezplatná doprava až ku vašim dverám bez ďalších poplatkov. 

Tlakomer s LCD displejom za skvelých 14,44 eur nájdeš na TomTop.com. Nezabudni na kupón „TPHEALTH“

Prenosný tlakomer na pažu LCD displejom

Tento tlakomer je vybavený prehľadným LCD displejom, kde nájdete všetky potrebné informácie o vašom tlaku, aktuálnom pulze, priemerných hodnotách, aktuálny čas, či prípadné upozornenie napríklad na vysoký tlak. 

tomtop tlakomer 2
Zdroj: TomTop

Používateľsky jednoduchý a overený spôsob merania krvného tlaku priamo z paže, ktorý pozná väčšina z nás. Meranie krvného tlaku po nasadení manžety prebieha automaticky po stlačení tlačidla. V priebehu niekoľkých sekúnd sa údaje o tlaku a priemerný tep objavia na spomínanej LCD obrazovke. 

tomtop tlakomer manzeta
Zdroj: TomTop

Jednoduché nastavenie aktuálneho času s možnosťou nastavenia presného dátumu z dôvodu ukladania údajov z merania do pamäte tlakomeru. 

Automatické zrozumiteľné upozornenie na vysoké hodnoty systolického aj diastolického tlaku, ako aj automatické upozornenie na nepravidelný rytmus srdca – srdcovú arytmiu. 

tomtop tlakomer rozmery
Zdroj: TomTop

Tlakomer je sám o sebe naozaj kompaktný, keďže sa pýši rozmermi iba 9,5 x 11,8 x 6,5 cm. Na záver upozorňujeme, že manžeta je vhodná iba na meranie tlaku z paže s priemerom zhruba od 22 do 32 cm – obvod paže väčšiny ľudí. 

Tlakomer s LCD displejom za skvelých 14,44 eur nájdeš na TomTop.com. Nezabudni na kupón „TPHEALTH“

Prenosný tlakomer na pažu s LCD displejom a detekciou arytmie nájdete na e-shope TomTop.com už za skvelých 14,44 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však nezabudnite uplatniť unikátny zľavový kupón „TPHEALTH“.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close