Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Prenosný tlakomer s USB napájaním a kontrolou srdcovej arytmie. Za takúto cenu ho nezoženieš nikde!

Tlakomer na pažu nie je za normálnych okolností lacné zariadenie, no vďaka aktuálnej zľave na e-shope TomTop.com môžete ušetriť nejaké to euro navyše.

Chcete mať dostatočný prehľad o zdraví vášho srdca a cievnej sústavy? Ak áno, určite spozornite nad dnešnou ponukou, ktorá by rozhodne nemala ujsť žiadnemu pohľadu. Kvalitný tlakomer na pažu s kontrolou srdcovej arytmie nie je vôbec lacná záležitosť, no vďaka aktuálnej akcii na e-shope TomTop.com môžete ušetriť takmer polovicu z pôvodnej ceny. Samozrejmosťou je bezplatná doprava až ku vašim dverám bez ďalších poplatkov. 

Tlakomer s LCD displejom za skvelých 14,44 eur nájdeš na TomTop.com. Nezabudni na kupón „TPHEALTH“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prenosný tlakomer na pažu LCD displejom

Tento tlakomer je vybavený prehľadným LCD displejom, kde nájdete všetky potrebné informácie o vašom tlaku, aktuálnom pulze, priemerných hodnotách, aktuálny čas, či prípadné upozornenie napríklad na vysoký tlak. 

tomtop tlakomer 2
Zdroj: TomTop

Používateľsky jednoduchý a overený spôsob merania krvného tlaku priamo z paže, ktorý pozná väčšina z nás. Meranie krvného tlaku po nasadení manžety prebieha automaticky po stlačení tlačidla. V priebehu niekoľkých sekúnd sa údaje o tlaku a priemerný tep objavia na spomínanej LCD obrazovke. 

tomtop tlakomer manzeta
Zdroj: TomTop

Jednoduché nastavenie aktuálneho času s možnosťou nastavenia presného dátumu z dôvodu ukladania údajov z merania do pamäte tlakomeru. 

Automatické zrozumiteľné upozornenie na vysoké hodnoty systolického aj diastolického tlaku, ako aj automatické upozornenie na nepravidelný rytmus srdca – srdcovú arytmiu. 

tomtop tlakomer rozmery
Zdroj: TomTop

Tlakomer je sám o sebe naozaj kompaktný, keďže sa pýši rozmermi iba 9,5 x 11,8 x 6,5 cm. Na záver upozorňujeme, že manžeta je vhodná iba na meranie tlaku z paže s priemerom zhruba od 22 do 32 cm – obvod paže väčšiny ľudí. 

Tlakomer s LCD displejom za skvelých 14,44 eur nájdeš na TomTop.com. Nezabudni na kupón „TPHEALTH“

Prenosný tlakomer na pažu s LCD displejom a detekciou arytmie nájdete na e-shope TomTop.com už za skvelých 14,44 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však nezabudnite uplatniť unikátny zľavový kupón „TPHEALTH“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close