Prenosné Full HD projektory Wanbo opäť za bezkonkurenčné ceny! Tento výpredaj na Hekka.com nesmieš zmeškať

Dokonalé domáce kino alebo špičkový obraz v kancelárii a na cestách? S projektormi Wanbo si zriadiš skvelé kino kdekoľvek.

wanbo projektory ilustracny
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Skvelé zľavové kupóny na e-shope Hekka.com sú opäť tu. Vďaka aktuálne prebiehajúcim výpredajom a zľavovému kupónu „HKTECH10“ ušetríš pri nákupe tých najlepších prenosných projektorov Wanbo desiatky eur, pričom nechýba ani bezplatná doprava z EÚ skladu bez ďalších poplatkov ako DPH a clo. Najnovšie zľavové tornádo sa vzťahuje na dvojicu najvýkonnejších cenovo dostupných projektorov Wanbo T2MAX a Wanbo T6MAX, ktoré ponúkajú špičkový Full HD obraz, skvelú konektivitu a v neposlednom rade ide o jedny z najkompaktnejších projektorov na trhu. Dokonalý obraz ako v kine si tak môžeš vychutnať nie len v pohodlí domova ale aj pri cestovaní naozaj kdekoľvek.

Wanbo T2MAX

Projektor Wanbo T2MAX sa pýši mimoriadne kompaktnými rozmermi a váhou iba 900 gramov, čo mu však nijako neuberá z jeho kvality hardvéru, práve naopak. Model Wanbo T2MAX ponúka špičkový Full HD obraz, čiže rozlíšenie až 1 920 x 1 080 pixelov. Projektor je pritom možné umiestniť do vzdialenosti až 4 metrov od steny alebo plátna. Vo výsledku sa tak projektor ponúka obraz do veľkosti až 200 palcov, čím s ním nemôže súperiť drvivá väčšina bežných domácich televízorov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
wanbo t2max 2
Zdroj: Hekka.com

Priam miniatúrne telo však prichádza aj s ďalšími hardvérovými vychytávkami. Prítomné je prepracované chladenie interného hardvéru projektoru, pričom nechýba ani podpora bezdrôtového pripojenia Bluetooth so smartfónom pre jednoduché zrkadlenie obsahu. Samozrejme, nechýba ani Wi-Fi pripojenie či možnosť fyzického pripojenia cez USB konektor.

wanbo t2max
Zdroj: Hekka.com

Pri pozeraní filmov alebo videí si určite nájde využitie aj dvojica integrovaných reproduktorov s výkonom 3W. Filmových nadšencov taktiež poteší aj možnosť prezerania filmov na obľúbených streamovacích platformách priamo cez projektor vďaka operačnému systému Android TV vo verzii 9.0, ktorý už natívne prichádza so vstavanými aplikáciami ako Netflix a YouTube.

Wanbo T6MAX

Projektor Wanbo T6MAX možno považovať za výkonnejšieho a o čosi väčšieho súrodenca projektoru Wanbo T2MAX. Väčšie rozmery a vyššia váha však prichádzajú ruka v ruke s výrazne výkonnejším hardvérom a to hneď vo viacerých aspektoch. Zrejme najpodstatnejším je výrazné zvýšenie jasu projektoru, ktorý sa pri tomto modeli vyšplhal až na 550ANSI lúmenov. Projektor je tak omnoho vhodnejšou alternatívou aj do viac osvetleného prostredia.

wanbo t6max
Zdroj: Hekka.com

Vylepšenia zasiahli aj pamäť RAM, ktorej kapacita je na úrovni 2 GB, či reproduktory, ktorých výkon bol navýšený až na 5W. Nechýba ani zväčšené chladenie celého hardvéru, ktoré sa však pýši mimoriadne nízkou hlučnosťou na úrovni iba 36 dB.

wanbo t6max 2
Zdroj: Hekka.com

Zásadné vylepšenia však nastali aj po stránke konektivity. Prítomné je aj výrazne rýchlejšie Wi-Fi pripojenie na 5 GHz frekvencii, pričom novinkou sú aj AV porty, HDMI port pre pripojenie akýchkoľvek zariadení vrátane herných konzol ako aj dodatočný USB vstup. Ani v tomto prípade samozrejme nechýba operačný systém Android TV 9.0 s podporou streamovacích aplikácií a možnosťou zrkadlenia obrazu pripojeného smartfónu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre