Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Prémiový dron Hubsan Zino s 4K kamerou a ovládateľnosťou do 1 km môžeš mať momentálne za takmer polovičnú cenu!

V našich končinách by si za tohto parádneho drona musel dať o dve stovky naviac

Chceš posunúť zábery z tvojej dovolenky pri mori, či z výletu na horách na úplne inú úroveň? Ak ťa svet dronov a videí z vtáčej perspektívy zaujíma, určite neprehliadni momentálnu akciu na prémiový dron Hubsan Zino, ktorý je vďaka aktuálnej akcii dostupný takmer za polovicu. 

Špeciálnu akciu na dron Hubsan Zino nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tie najlepšie zábery

Spoločnosť Hubsan patrí v oblasti dronov medzi najväčšieho konkurenta spoločnosti DJI a model Zino je skvelým príkladom toho, že dokonalý dron pre bežného zákazníka nemusí stáť niekoľko stoviek eur. Zabudovaná 4K kamera s vynikajúcou stabilizáciou vytvára naozaj dokonalé zábery, ktoré vdýchnu tvojmu videu z dovolenky úplne iný rozmer. 

hubsan zino kamera_opt
Zdroj: Hubsan

Žiadne obmedzenia

Pri lacnejších dronoch je častým problémom ich možnosť ovládania na dlhšie vzdialenosti. S dronom Hubsan Zino sa ale nijako obmedzovať nemusíš. Dron je totižto možné ovládať až do vzdialenosti 1 km, čo je naozaj úctyhodný údaj. Kvalitné HD video pritom uvidíš na obrazovke svojho smartfónu neustále a to aj v tých najvzdialenejších momentoch. 

S kvalitným dosahom ide ruka v ruke výdrž batérie, ktorá je v tomto prípade taktiež „prémiová“. 11.4V batéria s kapacitou 3000 mAh totižto zabezpečuje plynulý chod dronu až po dobu 23 minút, takže na obmedzenia nenarazíš ani v prípade výdrže batérie. 

Nenechávaj všetko na náhodu

Dron Hubsan Zino je pochopiteľne vybavený aj kopou skvelých inteligentných funkcií, ktoré uľahčujú nie len lietanie, ale aj vytváranie dokonalých záberov. Počas lietania sa tak môžeš spoľahnúť na funkcie ako automatické vzlietnutie / pristátie, automatický návrat domov, udržiavanie výšky či stabilizácia v jednom bode, alebo vytvorenie panoramatickej fotky, či nasledovanie vybraného objektu. Z bohatej nádielky si určite vyberie každý používateľ, či už začiatočník, alebo skúsený filmár. 

hubsan zino ovladac_opt
Zdroj: Hubsan

Na koniec sa dostávame ku cene tohto modelu, ktorú sme už načrtli v začiatku článku. Za tohto tátoša musíte dať v našich končinách zhruba 460 – 470 eur. Vďaka špeciálnej akcii na e-shope Geekbuying.com však môžete mať dron Hubsan Zino už za 279,55 eur s expresnou dopravou iba za 0,05 eur navyše. Do úvahy treba vziať aj fakt, že dron je dodávaný z európskeho skladu, čím sa vyvarujete plateniu ďalších poplatkov ako clo a DPH

Špeciálnu akciu na dron Hubsan Zino nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close