Predplácate si Disney+? Už koncom tohto roka nás budú čakať nové plány aj vyššie ceny!

Disney+ už koncom tohto roka zmení svoje plány, pričom prídu aj do Európy. Aktualizáciou si ale prejde aj cenník.

Disney+ zdražovanie
Zdroj: Pixabay.com (moerschy), Disney+, úprava Vosveteit.sk

Trh so streamovacími službami je poslednou dobou samá zmena. Azda najväčšie zmeny vo svojich plánoch priniesol Netflix, ktorý znemožnil zdieľanie účtov medzi viacerými domácnosťami a na vybraných trhoch aj predstavil lacnejší plán s reklamami. Po vzore Netflixu však teraz ide aj ďalšia streamovacia služba, ktorou je Disney+. Práve táto služba po testovaní väčších zmien v rámci USA prichádza ku zmenám aj v Kanade a na európskom trhu, pričom zmeny v plánoch sa dotknú aj nás. Aké nové plány sa v ponuke známej streamovacej služby objavia a aké ceny získajú? Všetky potrebné informácie s nami služba zdieľala prostredníctvom tlačovej správy.

Disney+ ponúkne viac plánov už od 1. novembra

Pri predplácaní služby Disney+ nemusíte premýšľať nad tým, aký plán si zvolíte. Populárna služba s množstvom rozprávkového, filmového ale aj dokumentárneho obsahu ponúka stále len jeden plán, ktorý ale už čoskoro plánuje doplniť o ďalšie. Už 1. novembra sa teda vo vybraných krajinách Európy a v Kanade objaví aj lacnejšie predplatné s reklamami, ktoré by malo byť dostupnejšie pre väčšie množstvo sledovateľov. Okrem tohto plánu sa však v ponuke objaví aj ďalší, s väčším množstvom obsahu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
disney-plus serialy
Zdroj: Disney

Už 6. septembra sa v rámci USA objaví akýsi Duo balík. Ten okrem obsahu zo služby Disney+ ponúkne aj obsah z platformy Hulu. Aktuálny plán, ktorý máme k dispozícii aj my, by sa mal premenovať na Standard a balík s obsahom od Hulu zasa Premium. Po testovaní nového balíka v USA by sa neskôr mal objaviť aj v Európe a Kanade, no aktuálne nemáme informácie o konkrétnom dátume. Očakávame, že k sprístupneniu tohto plánu príde už koncom tohto roka. Okrem toho nás totiž čaká aj nový cenník.

Ceny budú stúpať v decembri

Služba Disney+ uvádza, že v decembri nás bude čakať zdražovanie všetkých plánov, ktoré budeme mať k dispozícii. Plán s reklamami by pritom na našom trhu mal stáť 5.99 €. Aktuálni predplatitelia by však mali zostať pri prémiovom pláne bez reklám vo chvíli, keď sa ceny zvýšia. Ak by sa ale rozhodli, že budú chcieť ušetriť, budú môcť prejsť aj na niektorý z lacnejších plánov predplatného, teda najmä tento s reklamami.

Na záver by sme radi spomenuli, že služba Disney+ by mala neskôr prísť aj s novými pravidlami používania. Po vzore Netflixu by tak mala zakázať zdieľanie jedného konta medzi viacerými domácnosťami. Ako to ale bude chcieť docieliť a aké opatrenia sa s tým budú spájať zatiaľ nevieme.

Predplácate si službu Disney+ aj vy? A využili by ste plán s reklamami alebo by vás pri sledovaní rušili? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre