HuaweiSpravodajstvo

Pre tieto smartfóny Huawei a Honor môžeme očakávať najnovšiu nadstavbu EMUI 10.1/Magic UI 3.1

Pozrite si oficiálny zoznam smartfónov Huawei a Honor, pre ktoré bude uvoľnená BETA verzia nadstavby EMUI 10.1 a Magic UI 3.1.

Spoločnosť Huawei pri príležitosti predstavenia produktovej línie smartfónov P40, predstavila aj novú verziu nadstavby EMUI 10.1/ Magic UI 3.1. Tá priniesla viacero vylepšení a noviniek. Napríklad funkciu MeeTime, Huawei Share, hlasovú asistentku Celia, vylepšený multitasking, nové AOD a podobne. Zatiaľ čo s novou nadstavbou budú distribuované novo predstavené zariadenia, tak dostupnosť nadstavby pred ďalšie zariadenia je  neznámou. A to ako časový rámec, tak aj informácia, pre ktoré modely bude nadstavba dostupná. Spoločnosť Huawei dnes zverejnila zoznam zariadení spolu aj s časovým harmonogramom uvoľňovania novej verzie nadstavby v rámci BETA programu. Na zozname je celkovo 36 smartfónov Huawei a Honor.

Pre tieto smartfóny môžete očakávať novú nadstavbu

Ako môžete vidieť nižšie, tak nadstavba bude distribuovaná  (minimálne) pre  36 zariadení v rámci BETA programov. Môžeme tak očakávať, že pre zariadenia nižšie bude dostupná aj komerčná verzia nadstavby.

EMUI 10.1_podporovane zariadenia
Zdroj: Huawei via ithome.com

Medzi prvou várkou zariadení Huawei v uzatvorenej Beta skupine, aktualizáciu s novou nadstavbou dostanú tieto zariadenia: Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 RS Porsche Design, Mate 20 X 4G, Nova 6, Nova 6 5G, and Nova 6 SE. The MatePad Pro, MediaPad M6 10.8, MediaPad M6 8.4, a MediaPad M6 Turbo Edition. Aktualizácia by mala byť uvoľňovaná od dnešného dňa.

V priebehu prvej polovice apríla spoločnosť Huawei plánuje otvoriť BETA program, v rámci ktorého bude aktualizácie sprístupnená pre smartfóny: Huawei P30 a P30 Pro, Mate 30 4G, Mate 30 5G, Mate 30 Pro 4G, Mate 30 Pro 5G a Mate 30 RS Porsche Design.

Posledná várka zariadení dostane aktualizáciu v priebehu druhej polovice apríla. Konkrétne ide o zariadenia Mate 20 X 5G, Mate Xs, Mate X, Nova 5 Pro, Nova 5, Nova 5i Pro, Nova 5z, a Enjoy 10S.

V prípade Honor smartfónov, dostupnosť aktualizácie bude nasledovná:

Od dnešného dňa v otvorenom programe BETA bude sprístupnená aktualizácie pre zariadenia Honor V30, Honor V30 Pro, Honor V20, Magic2, Honor 20, a Honor 20 Pro. V rámci uzatvorenej skupiny BETA testerov bude aktualizácia dostupné pre zariadenia Honor 9X, Honor 9X Pro a v priebehu prvej polovice apríla bude aktualizácia sprístupnená pre Honor 20S. V druhej polovici mesiaca spoločnosť sprístupní aktualizáciu pre Honor 20 Lite.

Via Gizmochina.com, ithome.com

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close