„Pravý nástupca“ Poco F1 ešte len príde. Prezrádza riaditeľ spoločnosti

„Poco F1 bolo zariadenie, ktoré zmenilo trh a to isté očakávajú aj spotrebitelia od nástupcu. Poco F2 Pro nie je toto zariadenie...“

Xiaomi PocoPhone F1 uvodny obrazok
Zdroj: YouTube (Marques Brownlee)

Spoločnosť Poco sa v priebehu tohto roka vcelku rozbehla v spojitosti s predstavovaním nových zariadení. Mnohé smartfóny sú však „kópiou“ telefónov Xiaomi, resp. Redmi. Tejto téme sme sa venovali v priebehu včerajšieho dňa, kedy sme vám priniesli slová riaditeľa spoločnosti. Anuj Sharma vo svojej podstate povedal, že vývoj nových zariadení je vcelku drahou záležitosťou, a stratégia „kopírovania“ zariadení je bežnou. Ako príklad uviedol napríklad spoločnosť OnePlus a Oppo. Zároveň dodal, že v najbližšom období nemajú v pláne nič na tom meniť.

V rámci rozhovoru ďalej prezradil,  že Poco F2 Pro nie je nástupcom v pravom slova zmysle zariadenia Poco F1.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Poco pracuje na „skutočnom nástupcovi“ smartfónu Poco F1

Anuj Sharma v rámci rozhovoru povedal, že si uvedomujú akú vysokú latku nastavili smartfónom Poco F1, ktorý zmenil paradigmu, že lacný smartfón nemôže konkurovať tým najvýkonnejším zariadeniam na trhu. Ďalej dodal, že pracujú na tom, aby priniesli skutočného nástupcu.

„Poco F1 bolo zariadenie, ktoré zmenilo trh a to isté očakávajú spotrebitelia aj od nástupcu. Poco F2 Pro nie je toto zariadenie. Pracujeme na tom, aby sme priniesli skutočného nástupcu Poco F1, ale jeho vývoj bude trvať nejaký čas,“ uviedol Sharma.

Len pre zaujímavosť, spoločnosť len v nedávnej minulosti predstavila smartfón Poco X3. Zariadenie je však vo svojej podstate kópiou smartfónu Redmi C9 s výnimkou skeneru odtlačkov prstov, ktorý by sme hľadali v novo predstavenom zariadení márne.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre