Pozrite si porovnanie rýchlosti zariadení Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T) a Redmi K20 PRO. Oplatí sa priplatiť si približne 100€?

Redmi K20 vs Redmi K20 PRO
Zdroj: Youtube (TechBeans)

Nové zariadenia z kuchyne Redmi, K20 (resp. Xiaomi Mi 9T) a Redmi K20 PRO boli predstavené len pred niekoľkými dňami. Obom zariadeniam prischla prezývka „zabijak vlajkových lodí“. Ako už z názvu zariadení plynie, tak jeden je „väčší“ a druhý „menší“ zabijak.

Hlavné rozdiely medzi zariadeniami sú v podobe procesora, ktorý v prípade verzie PRO je Qualcomm Snapdragon 855.V prípade K20 verzie smartfónu, zariadenie disponuje procesorom Qualcomm Snapdragon 730. Druhým rozdielom je podpora rýchleho nabíjania, 27W ku 18W, ktorá hra v prospech PRO verzie. Tá však sama o sebe nevplýva na rozdiel vo výkonnosti. Ďalšie rozdiely by ste hľadali len ťažko, nie sú.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Známy Youtube kanál „TechBeans“ si pre svojich fanúšikov pripravil video, v ktorom porovnal rýchlosť, vrátane výkonnosti vyššie spomínaných zariadení. Ako to dopadlo si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Ako ste mohli vidieť vyššie, tak Redmi K20 PRO dopadol výrazne lepšie ako z pohľadu rýchlosti tak aj výkonnosti s výnimkou niekoľkých aplikácií, kde v prospech Redmi K20 hrala lepšia softwarová optimalizácia. Obe zariadenia sa predávajú vo viacerých online obchodoch, kde cena hrá v prospech K20 verzia, ktorá je približne o 100€ menej. Ktorú verziu zariadenia by ste vybrali a prečo?

Aktuálnu cenu zariadení si môžete pozrieť na odkaze nižšie v e-shope Geekbuying.com, ktorý ponúka možnosť doručenia bez dodatočných poplatkov prostredníctvom dopravy EU Priority Line.

Pozri aktuálnu cenu Redmi K20 PRO

Pozri aktuálnu cenu Redmi K20

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre