SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa na skladací smartfón od Xiaomi v plnej paráde. Spoluzakladateľ Bin Lin zverejnil video funkčného prototypu

Na začiatku tohto mesiaca sa na internete po prvýkrát objavili informácie o tom, že spoločnosť Xiaomi údajne pracuje na skladacom smartfóne. Tieto informácie neboli doposiaľ oficiálne potvrdené, no najnovšie video zverejnené samotným spoluzakladateľom spoločnosti existenciu tohto zariadenia nepriamo potvrdzuje.

Video so skladacím smartfónom Xiaomi sa objavilo na oficiálnom profile Bin Lina

Spoluzakladateľ spoločnosti Xiaomi zverejnil video s doteraz neznámym zariadením na svojom profile na sociálnej sieti Weibo. Video bolo neskôr uverejnené aj na Twitteri, kde ho zavesil Donovan Sung, produktový manažér spoločnosti Xiaomi.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Z videa dokážeme vyčítať množstvo informácií

Okrem potvrdenia existencie skladacieho smartfónu od Xiaomi, dokážeme z videa vyčítať hlavné aspekty tohto zariadenia. Hlavným znakom tohto zariadenia je jeho možnosť poskladania z tabletovitého tvaru do smartfónu a to pomocou zloženia vrchnej a spodnej časti zariadenia. Z tabletu sa tak následne stane smartfón, ktorý sa pohodlne zmestí do ruky.

Ide len o prototyp

I keď zariadenie na prvý pohľad funguje bezproblémovo, treba si uvedomiť, že sa jedná o jeden z prvých prototypov takéhoto zariadenia. Spoločnosť Xiaomi ale údajne zvažuje masovú výrobu takéhoto zariadenia, ale iba v prípade, ak oň bude mať verejnosť záujem. Podľa ohlasov je ale záujem obrovský a zariadenie sa väčšine ľudí pozdáva. Aktuálne ale nevieme, ako bude zariadenie pomenované. Podľa Xiaomi sú na výber dve možnosti a to Dual Flex alebo Mix Flex, no spoločnosť je otvorená aj návrhom od verejnosti a svojich fanúšikov.

Pozdáva sa Vám takéto zariadenie? Myslíte si, že by bolo využiteľné v praxi?

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (Twitter – Donovan Sung)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close