POZOR! Veľká streamovacia platforma, ktorú možno používate aj vy, bude upravovať ceny. Priplatíme si a nie málo!

Budeme platiť o tretinu viac, ako tomu bolo doposiaľ.

aktualna tema poplatky
Zdroj: unsplash.com (Jason Leung), Vosveteit.sk (úprava)

Streamovacie platformy, prostredníctvom ktorých pristupujeme k video obsahu, ako sú filmy či seriály, sa stali v posledných rokoch nesmierne populárne. Výnimkou nie je ani Slovensko, kde pôsobí viacero väčších hráčov. Zvykli sme si platiť každý mesiac niekoľko € za to, aby sme mohli sledovať obsah bez reklám a kedy to nám vyhovuje.

Jedným z najmladších hráčov na našom trhu je platforma SkyShowtime, ktorá približne takto rok dozadu vstúpila vo veľkom štýle na náš trh. Najnovšie hlási, že bude upravovať ceny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

SkyShowtime dvíha ceny, budeme platiť viac. Pribudne aj predplatné s reklamou

Najnovšie predplatiteľa tejto služby hlásia, že do e-mailovej schránky začali dostávať oznámenie o tom, že SkyShowtime plánuje dvíhať ceny. Stane sa tak už čoskoro. Konkrétne v priebehu druhej polovice nasledujúceho mesiaca.

„Od 23. apríla 2024 sa váš aktuálny plán predplatného SkyShowtime premenuje na Štandard Plus. Zároveň zavedieme nový typ predplatného s reklamami, Štandard s reklamami.“, píše platforma v informačnom e-maily.

Platforma v e-maile vysvetľuje, že so zvýšením cien ruka v ruke pribudne aj ďalší prémiový obsah.

„Teraz bude na našej platforme k dispozícii ešte viac kvalitného obsahu vrátane väčšieho počtu filmových trhákov priamo z kina, nových a exkluzívnych seriálov a stále širšej ponuky SkyShowtime Originals vrátane lokálnych produkcií.

V rámci týchto zmien sa zvýši cena vášho mesačného predplatného Štandard Plus.“, vysvetľuje Skyshowtime.

Prejdime ale ku samotným cenám. Do 22.apríla 2024 je cena predplatného 5,99€. Po tomto dátume bude 7,99€. To predstavuje nárast ceny predplatného o tretinu.

Komu by sa táto cena zdala prevysoká, tak bude môcť pokračovať s plánom s reklamami, ktorý bude stáť 4,99€. V prípade, ak by ste chceli za predplatné ušetriť, tak SkyShowtime ponúka možnosť platby dopredu, kedy je predplatné o niečo nižšie. V prípade ročného predplatného s reklamami bude cena 39,99€ a bez reklám 62,99€ (aktuálne je cena 23,50€ na 6 mesiacov, resp. 46,99€ na rok bez reklám.Tarifa s reklamami dnes nie je dostupná).

Záverom treba povedať, že aj konkurencia má v pláne dvíhať čoskoro ceny vrátane platformy Netflix. Tu ale treba uviesť, že aktuálne nepoznáme presnú informáciu o akú výška vzrastie predplatné a kedy presne.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre