Pozeráme sa na dizajn nového Xiaomi 11T Pro: Jeho predstavenie prebehne už o 2 týždne!

Xiaomi 11T Pro prinesie nielen prémiovú výbavu, ale i elegantný prémiový dizajn. Pozrite sa na prvé oficiálne rendery tohto modelu.

Mi 10T Pro_displej
Zdroj: YouTube (GadgetMatch)

Vzhľadom k tomu, že oficiálne predstavenie nových smartfónov z radu Xiaomi T je už za rohom, sa nám informácie o pripravovaných modeloch vynárajú ako huby po daždi. Najnovšie sa tak môžeme pozrieť na dizajn smartfónu, ktorý ak bude aspoň sčasti taký dobrý, ako jeho predchodca, tak je predurčený k úspechu. Dizajn nového Xiaomi 11T Pro pre nás priniesol portál Xiaomiadictos.com a musíme povedať, že v jednoduchosti je krása. Model prináša prémiové spracovanie, ktoré má i s takými jednoduchými prvkami čo ponúknuť.

Tenké rámčeky, jemné farby

Keď sa pozrieme na dizajn smartfónu, pozornosti nám neunikne displej, ktorého rámčeky sú minimálne. Najvýraznejšou časťou prednej strany sa tak stáva spodný rámček smartfónu, ktorý je síce o niečo hrubší, no v porovnaní s minuloročným Mi 10T Pro je predsa len tenší.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Do pozornosti dávame i selfie kameru v priestrele OLED displeja s obnovovacou frekvenciou na úrovni 120Hz. Ďalej by sme vyzdvihli i jemné farby či elegantne uloženú kameru na zadnej strane. Smartfón naozaj pripomína spracovanie prémiových smartfónov, čím Xiaomi 11T Pro určite bude. Neočakávajme teda žiadne divoké prvky či farby smartfónu, na čo sme zvyknutí v strednej a nižšej triede.

Xiaomi 11T Pro
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Xiaomi 11T Pro bude súčasťou prémiovej triedy

Nový Xiaomi 11T Pro prinesie výbavu v podobe vlajkového čipsetu od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 888. Ďalej sa môžeme tešiť na spomínaný 120Hz OLED displej, 5000mAh batériu a neuveriteľné 120W nabíjanie. Súčasťou smartfónu bude i 108mpx hlavný snímač kamery, ktorý doplnia rovnako kvalitné dva ďalšie snímače. S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o širokouhlý a hĺbkový snímač kamery.

Model Xiaomi 11T Pro bude predstavený už 15. septembra, na nové smartfóny sa teda môžeme tešiť už o dva týždne. Pripomíname, že pôjde o globálne predstavovanie smartfónov, na naše predajné pulty by sa teda mohli dostať vo veľmi blízkej dobe. Ak teda plánujete kúpu nového smartfónu, odporúčame vám ešte chvíľu počkať.

Ako sa vám páči dizajn nového prémiového smartfónu od Xiaomi? A čo poviete na jeho výbavu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre