SamsungSpravodajstvo

Potencionálne kódové označenie Samsungu Galaxy 11 je odhalené. Naznačuje výrazne dizajnové zmeny

Samsung Galaxy S10 je v predaji len niekoľko týždňov a už sa šepkajú správy o Samsungu Galaxy S11.

Najnovšie, známy leaker informácií, ktorý si hovorí „Ice universe“ (pozn. redakcie: Ice universe odhalil medzi prvými napríklad dizajn zariadenia Galaxy S10, Galaxy A90, Vivo Apex, a podobne) prišiel s informáciou, ktorá hovorí o kódovom označení zariadenia Samsung Galaxy S11. Podľa neho, kódové označenie zariadenia je „Picasso“. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako býva u väčších spoločností zvykom, tak kódové označenia nesú v sebe kus symboliky. Vzhľadom na to, že Picasso, vlastným menom Pablo Ruiz, bol španielskym umelcom, ktorý vytvoril viac ako 20,000 obrazov v minulom storočí možno očakávať od spoločnosti Samsung, že nimi novo pripravované zariadenie sa ponesie v duchu výrazných dizajnových zmien.

Nebolo by to prvýkrát

Ak vychádzame z empírie, tak spoločnosť Samsung kódové označenie „Picasso“ nedáva nadarmo. Doteraz sme mohli byť svedkami viacerých označení zariadení, ktoré mali svoj význam („Dream“, „Star“, „Beyond“). Napríklad, v spojitosti so zariadením Galaxy Note 10 sa spája kódové označenie „Da Vinci“ (Da Vinci bol umelec a vynálecza) a v spojitosti s informáciami, ktoré sa vyplavujú na povrch možno tak isto očakávať výraznejšie dizajnové zmeny.

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close