APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Pošta a kalendár dostáva ďalšie Fluent Design prvky. Zmeny sa týkajú všetkých používateľov Windows 10

Windows Insideri vo Fast Ringu pred necelými dvomi týždňami obdržali celkom veľkú aktualizáciu aplikácie Pošta a kalendár. O tejto aktualizácií sme písali v našom staršom článku. Aktualizácia vniesla do aplikácie množstvo ďalších Fluent Design prvkov. Týchto zmien sa konečne dočkali aj bežní používatelia operačného systému Windows 10. Číslo verzie aplikácie sa vďaka tejto aktualizácií zvyšuje na 17.8700.40485.0.

Vylepšené používateľské rozhranie a nové Fluent Design prvky

Microsoft novou aktualizáciou čiastočne pozmenil vzhľad aplikácie Pošta a kalendár pre Windows 10. Po aktualizovaní si každý všimne o čosi jemnejší a menej výrazný dizajn, ktorý je ale perfektne dotvorený Fluent Design prvkami, ako svetelný efekt odhlaľovania alebo čiastočne transparentné pozadie. Zmeny Fluent Designu konečne nájdete aj v takzvaných „hamburgerových“ menu. V týchto oblastiach aplikácie najviac vynikajú svetelné efekty.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

S aktualizáciou bolo vylepšené aj vyššie spomínané používateľské rozhranie a jeho vzhľad. Každý si na prvý pohľad všimne chýbajúce hranice samotného okna aplikácie, vďaka čomu používatelia dokážu otvárať obsah až po samotný koniec okna aplikácie a tým pádom aplikácia vyzerá ako súčasť celého systému. Spolu s pridaním Fluent Designu a zmeneného vzhľadu nám Microsoft prináša na výber ďalšie farby, vďaka ktorým si môžete aplikáciu ešte viac prispôsobiť. Taktiež bol aktualizovaný aj obrázok pozadia, ktorý si taktiež môžete vybrať v nastaveniach.

Ako sme už spomínali na začiatku článku, aktualizácia je určená pre bežných používateľov. Pokiaľ nieste zaradený do Insider programu, môžete si ju stiahnuť pomocou tlačidla nižšie alebo môžete počkať na automatické stiahnutie aktualizácie, ktoré by sa malo vykonať v priebehu pár hodín. Páčia sa Vám zmeny v aplikácii? Dajte nám vedieť do komentárov.

Mail and Calendar
Mail and Calendar
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close