Spravodajstvo

Populárna stránka so „šteklivým“ obsahom, ponúka Talianom prémiové účty, aby počas zákazu vychádzania zostali doma

Populárna stránka s erotickým obsahom chce pomôcť, aby ľudia zostali doma a nenakazili sa vírusom COVID-19. Talianom ponúka prémiový účet zadarmo.

Bojovať s aktuálne rozširujúcim koronavírusom COVID-19 sa dá skutočne viacerými spôsobmi. Zatiaľ čo vlády jednotlivých krajín prijímajú opatrenia, z ktorých sú niektoré viac alebo menej razantné, tak známy internetový gigant so „šteklivým“ obsahom prichádza so svojím riešením, ktorým chce pomôcť v boji proti šíreniu vírusu.

Internetový prevádzkovateľ erotického portálu Pornhub.com sa rozhodol svojim návštevníkom z Talianska, kde je situácia najvypuklejšia  v rámci Európy, ponúknuť prémiový účet zadarmo. Dokonca, pri jeho vytváraní, používatelia nebudú musieť vypĺňať ani platobné karty. Postačí sa len registrovať. Spoločnosť chce tak pomôcť, aby ľudia zostali viac doma a dodržiavali nariadenia vlády.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem prémiového účtu chce spoločnosť venovať 1% zo  zárobkov miestnym nemocniciam v Taliansku. V súčasnosti v Taliansku je k ránu dnešného dňa evidovaných necelých 12,5 tisíc nakazených ľudí, z čoho bohužiaľ 827 podľahlo tejto nákaze. Vyliečiť sa podarilo 1045 ľuďom.

42 miliónov návštevníkov

V roku 2019 stránka denne zaznamenala približne 115 miliónov návštev, pričom Taliani sú 6. najväčším národom, ktorý túto stránku navštevuje.  V priemere na stránke strávili 10 minút a 5 sekúnd.

Statistiky navstevnosti_pornhub stranka
Zdroj: pornhub.com

Via techspot.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close