Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Pokukávate po dronovi? Nepremeškajte túto akciu na dron Visuo, ktorý aktuálne kúpite za menej ako 35€

Stále nemáte doma drona? Využite aktuálne prebiehajúcu  zľavu na dron VISUO XS809W, ktorý Vám so svojimi inteligentnými funkciami pri lietaní hravo pomôže a jeho cena je momentálne stanovená na neuveriteľných 34,44 Eur za podmienky využitia kupónu „SK7961“

Malý, hravý a hlavne lacný

Napriek jeho nízkej cene, dron ponúka zaujímavú výbavu. HD kamera so širokým pozorovacím uhlom až 120 stupňov, 6-osový gyroskop, ktorý poteší pri nie ideálnych poveternostných podmienkach, alebo parádna batéria, vďaka ktorej dron vydrží vo vzduchu až 10 minút. Vybavený je aj pokročilou WiFi transmisiou, vďaka čomu môžete s týmto malým žihadlom lietať až do vzdialenosti 100m. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Youtube

Udržiavanie letovej výšky, vrátenie sa pomocou jedného tlačidla alebo možnosť ovládať dron pomocou smartfónu využije takmer každý letec, ktorý chce s dronom spraviť zaujímavé momenty.

Zdroj: Youtube

V neposlednom rade musíme spomenúť prepracovanú aplikáciu pre smartfóny, vďaka ktorej môžete pozorovať živý prenos z kamery a dron aj zároveň ovládať jednoduchými gestami. Pokiaľ Vás dron zaujal, určite si pozrite video nižšie. 

Cena tohto dronu je  nastavená na 34,44€ za podmienky využitia kupónu „SK7961“ . Pri zvolení čínskeho skladu sa cenovka zvýši na cca 42, no dopravu máte zdarma. Ale dron v tomto prípade si na drona počkáte o niečo dlhšie.

Tento parádny dron za super cenu nájdeš na stránke Cafago

Zdroj: TS, úvodný obrázok (Youtube.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close