Spravodajstvo

Podporujeme petíciu proti redukovaniu kapacity OneDrive

Včera sme vám priniesli článok o plánoch Microsoftu, ktorý sa rozhodol radikálne obmedziť kapacitu cloudu OneDrive, ako hlavný dôvod pri tom uviedol, že niektorí jeho používatelia ho využívajú na warez, kde ukladajú nesmierne veľké dátové balíky, ktoré v sumáre u jedného používateľa bezmála dosahujú viac ako 75 TB dát.

Niektorých používateľov tieto plány Microsoftu nenechali chladnými a rozhodli sa konať prostredníctvom online petície cez Change.org, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

onedrive_peticia

„Drahý Microsoft OneDrive tím,

Najnovšie zmeny zmeny v plánoch objemu dát priniesli množstvo znepokojúcich spáv pre OneDrive a Windows komunitu. Zrušenie nelimitovaného priestoru je fér, ale prečo rozširujete tento trest na všetkých vašich zákazníkov? Vzhľadom k tomu, že nie všetci používatelia nahrávajú také kvantá súborov by mal Microsoft nastaviť rozumný limit (asi 2 TB, čím používatelia budú mať dostatok priestoru a Microsoft náskok pred konkurenciou)….“

Doteraz sa do petície zapojilo 2959 nespokojných zákazníkov, cieľom je dosiahnuť počet 5000 podpisov. Zapojiť sa môžete aj vy prostredníctvom formulára (odkaz), v rámci ktorého môžete vyjadriť svoj aj svoj názor.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close