Platené Android aplikácie zadarmo na stiahnutie: Kde a ako ich hľadať?

Ako môžete nájsť platené aplikácie a hry pre Android zadarmo. Neprehliadnite aplikáciu AppSales, ktorá vám vyfiltruje platený softvér, ktorý stiahnete dočasne zadarmo!

Google Play zadarmo
Zdroj: Vosveteit.sk (koláž)

Aplikácie robia z našich smartfónov chytré zariadenia. Bez nich by išlo o len o „mobil“, pomocou ktorého môžeme posielať SMS správy alebo niekomu zavoláť. Pravdou ale je, že mnohé aplikácie, najmä tie kvalitnejšie, sú platené. Otázkou ale je, dá sa nejakým spôsobom dostať k prémiovým aplikáciám zadarmo? K časti tomuto softvéru, to je možné, treba ale vedieť ako.

Pýtali ste niekedy, ako môžete nájsť platené aplikácie, ktoré aktuálne môžete kúpiť vo výraznej zľave alebo zadarmo? My vám nižšie ukážeme, ako na to. Je to pomerne jednoduché!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako nájsť platené aplikácie, ktoré sú dostupné zadarmo?

Kto už skúšal nájsť prémiové aplikácie v obchode Play, ktoré sú dostupné zadarmo, tak zistil, že to nie je tak jednoduché. A práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti jednu z aplikácií, ktorá stojí za pozornosť. Ide konkrétne o aplikáciu AppSales, ktorú môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie. Ako už z názvu aplikácie plynie, tak je schopnou sprostredkovať zaujímavé akcie na softvér.

AppSales
AppSales
Developer: ts-apps
Price: Free

Aplikácia funguje na veľmi jednoduchom princípe, zlučuje dostupné akcie v obchode Play pod jednu strechu. A hoci treba priznať, že nie všetky zľavnené aplikácie sú dostupné v AppSales, tak je ich pomerne veľa.

Potom, ako otvoríte aplikáciu, tak uvidíte obrazovku, ako môžete vidieť na snímke nižšie. V rámci tejto obrazovky uvidíte nielen aplikácie, ktoré dočasne stiahnete zadarmo, ale aj zľavnený softvér.

ako najst aplikacie zadarmo Android_1
Zdroj: Vosveteit.sk

V prípade, ak idete len po aplikáciách dostupných zadarmo, tak vám odporúčame kliknúť na možnosť filtra. Ide o ikonu otočenej pyramídy v pravom hornom rohu. Následne si môžete navoliť kritéria, podľa ktorých chcete zobraziť aplikácie. Odporúčame vám pracovať najmä s minimálnym hodnotením aplikácie, ktoré si nastavte najmenej na 3,5 hviezdy, ak nie na 4. Pomocou tohto filtra sa vyhnete aplikáciám a hrám, o ktoré by ste nezakopli, ani keby vám „ležali“ pod nohami. Ide totiž častokrát o softvér, ktorý je plný reklám a chýb. Dobrým filtrom je aj minimálny počet stiahnutí, ktorý vás vie navigovať k tým najzaujímavejším aplikáciám a hrám. Pomocou druhej kategórie „Filter“, môžete zvýrazniť aj kategórie softvéru, ktoré vás zaujímajú najviac. AppSales rovnako umožňuje filtrovať softvér i podľa kľúčových slov a vývojárov.

Následne, ako nastavíte filtrovanie ponuky, tak sa stačí vrátiť na domovskú obrazovku aplikácie. Tá sa obnoví  a á potom uvidíte softvér, ktorý odpovedá vašim kritériám.

ako najst aplikacie zadarmo Android_4
Zdroj: Vosveteit.sk

Rovnako treba prízvukovať, že tieto zoznamy zľavnených, prípadne aplikácií zadarmo, sú pomerne živými. Raz tam nájdete len pár aplikácií zadarmo a inokedy i desiatky až stovky.

Existujú aj iné aplikácie ako AppSales?

Aplikácií tohto typu je neúrekom, AppSales ale patrí medzi najlepšie vo svojej kategórii. Jednou z ďalších aplikácií, ktorá vyčnieva, je aj myAppFree. Stiahnuť ju môžete prostredníctvom odkazu nižšie.

myAppFree
myAppFree
Developer: MyFreeApp.io
Price: Free

Našli ste medzi zľavenými aplikáciami aj také, ktoré vás oslovili? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre