Spravodajstvo

Pablo Escobar: „R.I.P. Samsung“. Pozrite si netradičnú kampaň propagujúcu smartfón Fold 2, za ktorým stojí brat drogového dílera

Pablo Escobar opäť raz zapĺňa plátky médií, tentokrát však s novopredstaveným zariadením Fold 2, ktoré propaguje netradičným spôsobom.

Začiatkom decembra 2019 sme Vám priniesli informácie o tom, že brat slávneho drogového dílera, Pablo Escobar, predstavil skladateľný smartfón Fold 1. Ide o zariadenie, ktoré útočí na konkurenciu, a to hlavne cenou. Tá totiž začína na úrovni od 349$.

Smartfón ponúka veľký 7,8“ AMOLED displej s rozlíšením 1920 x 1440 bodov. Poháňaný je procesorom Qualcomm Snapdragon 8150, ktorý je doplnený o grafický čip Adreno 640, 6GGB/8GB RAM a 128/512GB úložný priestor. Smartfón zároveň disponuje veľkou 4 000mAh batériou. Nižšie si môžete pozrieť video, s ktorým Pablo Escobar predstavil zariadenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

R.I.P. Samsung Galaxy Fold

Najnovšia kampaň, ktorú Escobar spustil na novopredstavený model Fold 2 bezpochyby zaujme široké publikum, obzvlášť to pánske. Vo videu nižšie môžete vidieť, ako letmo oblečené dievčatá rozbaľujú Samsung Galaxy Fold, ktorý  nakoniec pomocou kladiva aj rozbijú.  V  úvode zaznie zvučka:

„Samsung neprežije. Pablo je stále nahnevaný. Pablo vždy vyhráva.“

Ku koncu si zas môžete vypočuť:

„Rest in peace Samsung“, teda odpočívaj v pokoji Samsung.

Nový model, ktorý Escobar predstavil bude podľa oficiálnej tlačovej správy vyrobený v počte 200-tisíc kusov a ponúkne nasledovné špecifikácie:

  • Android vo verzii 10.0.
  • 8-jadrový procesor  Qualcomm Snapdragon 855 s pracovnou frekvenciou jedného jadra do 2,84Ghz .
  • Grafický čip Adreno 640.
  • Kameru s 5 snímačmi (16/12/12/10/8 megapixelov).
  • Veľký 7,3“ AMOLED displej s rozlíšením 2152 x 1536 bodov.
  • Batériu s kapacitou 4380mAh.
  • 8GB/12GB RAM v kombinácii so 128GB/512GB úložným priestorom.
  • Cena zariadenia bude 360€/497€.

„Neustále sa pozeráme na výrobky, ktoré dosahujú vysoký rast na trhu. Trh túži po lacnejších skladacích telefónoch, a to je našim cieľom, stať sa ich hlavným dodávateľom. Tešíme sa, že sa v roku 2020 staneme komplexnou technologickou spoločnosťou, ktorá bude expandovať do zahraničia. Chceme konkurovať veľkým spoločnostiam tým, že ponúkneme nižšie ceny priamo zákazníkom,… “ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Escobar Inc Olof Gustafsson.

Ak Vás o tomto smartfóne zaujíma viac informácií, tak ich nájdete na stránke  escobarinc.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close