Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Výnimočný smartfón s výdržou batérie až 5 dní, ale s cenovkou pod 150€ aj s poštovným a bez DPH či CLA

Poznáte tie chvíle keď vám na telefóne bliká červená dióda oznamujúc  vybitú batériu? To sa vám s týmto smartfónom nestane, jeho batéria je totiž monštruózne veľká – 6000mAh.

OUKITEL K3 okrem tejto skutočne výnimočnej kapacite batérie ponúka toho oveľa viac, na prvý pohľad vás zaujme veľký 5.5“ displej, ktorý do vienka dostal FULL HD rozlíšenie, teda 1920 x 1080 bodov. Vo vrchnej časti smartfónu sa ešte atypicky vyníma dvojica fotoaparátov s rozlíšením 16MP a 2MP, s ktorými „selfíčka“ naberajú úplne iný dych. K prémiovému vzhľadu zariadenia pridáva niekoľko bodov aj 2.5D zakrivenie displeja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GB

Pod displejom mu dominuje hardwarové tlačidlo, ktoré však nie je hocijaké. Je v ňom totiž implementovaný senzor odtlačkov prostov, prostredníctvom, ktorého odomknete smartfón.

Zdroj: GB

Na zadnej strane takisto nájdeme dvojicu fotoaparátov, ktoré majú rozlíšenie 16MP a 2MP, ktorým sekunduje dióda. Ako môžete nižšie vidieť, tak v spodnej časti sa nachádza už len logo výrobcu.

V útrobach tohto zariadenia, ktoré lemuje kov nájdete 8-jadrový procesor na frekvencií 1.5GHz, ktorému sekundujú až 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložného priestoru. Nechýba ani podpora klasických technológií, ktoré sú dnes už samozrejmosťou, ako je Bluetooth, automatický senzor jasu, podpora 4G sietí, podpora DUAL SIM či rýchleho nabíjania, ktoré pri kapacite 6000mAh je nevyhnutnosťou (nabitie batérie na úroveň 100% trvá 2 hodiny a 40 minút). Mimochodom, výrobca hovorí, že s týmto smartfónom vydržíte pri jeho aktívnom využívaní až 3 dni bez nabíjačky alebo 5 dní striedmeho používania.

Zdroj: GB

Ak vás samrfón zaujal odporúčame vám využiť dopravu cez EU Express, vďaka ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napríklad CLO či DPH.

Zdroj: vlastný

Smartfón nájdete na odkaze nižšie.

Tento smartfón s  cenovkou 145€ spolu aj s poštovným, bez DPH, CLA a smonštruóznou batériou nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close