NávodySpravodajstvoXiaomi

Otravujú vás v Xiaomi telefónoch s MIUI 12 reklamy? Takto ich môžete raz a navždy vypnúť!

Vypnutie reklám vám zaberie len niekoľko minút.

Xiaomi telefóny sú bezpochyby skvelými zariadeniami so skvelo optimalizovaným softwarom. Čínsky výrobca si v dôsledku toho získal srdcia mnohých technologických nadšencov vrátane nás. Nie tak dávno sme robili upgrade nášho zariadenia z Xiaomi Mi 8 na Poco F2 Pro. Tento upgrade však priniesol aj niekoľko neduhov. Jedným z nich sú reklamy v systémových aplikáciách. Našťastie existuje vcelku jednoduchý spôsob, ako ich je možné vypnúť.

Takto si vypnete reklamy v MIUI 12

V prvom kroku je potrebné vypnúť takzvané MSA. Ide o nástroj, ktorý o vás zbiera informácie a odosiela ich na serveri spoločnosti. Tento nástroj môžete vypnúť pomocou cesty Nastavenia > Heslá a zabezpečenie > Autorizácia a zrušenie > MSA. Následne po zvolení vypnutia, vám vyskočí upozornenie, ako môžete vidieť nižšie na 3 obrázkom. Po pár sekundách, keď vás systém pustí, potvrďte vypnutie funkcie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zatiaľ však nejasajte, reklamy sme ešte nevypli. Teraz treba vypnúť odporúčania v systémových aplikáciách. Pre ilustráciu postupu, sme si vybrali aplikáciu Čistenie. Potom, ako otvoríte aplikáciu, tak kliknite na ikonku nastavení, následne zrušte možnosť Dostávať odporúčania. 

Hotovo, teraz si vypnite aplikáciu Čistenie (pomocou správcu úloh, aby došlo k premazaniu Cache pamäte). Pri ďalšom otvorení aplikácie reklamy už neuvidíte .

vypnutie reklamy v systemovych aplikaciach_navod_MIUI 12_1 (8)
Zdroj: Vosveteit.sk

Takto treba postupovať pri všetkých vstavaných aplikáciách v telefónoch Xiaomi, v ktorých chcete vypnúť reklamy. 

Pevne veríme, že návod sa vám páčil. Podporte ho zdieľaním na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close