Spravodajstvo

Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!

Prázdniny sú za nami jednotlivý výrobcovia smartfónov ako keby sa zbláznili. Viacero technologických gigantov totiž ohlásilo, že sa môžeme tešiť na nové vlajkové lode. Jednou z takýchto spoločností je aj OnePlus, ktorá oficiálne oznámila predstavenie novej vlajkovej lode 6T.

OnePlus 6T príde čo nevidieť

Predstavenie sa bude konať v Indii a to konkrétne 17. októbra. Smartfón OnePlus 6T by mal podľa zákulisných informácií prísť nabitý technológiami a najnovším hardwarom. Za spomenutie stojí napríklad skener odtlačkov prstov v displeji, procesor Qualcomm Snapdragon 845, veľký 6.4“ AMOLED (19:9) displej pokrytý kričím sklíčkom Gorilla Glass 6 či FHD+ rozlíšenie (1080 x 2340).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
OnePlus 6T skener odtlackov prstov
Zdroj: XiaomiToday.com

To samozrejme nie je všetko čo prinesie tento dlho očakávaný smartfón. Tešiť sa môžeme napríklad ešte na pokročilú technológiu rozpoznávania tváre prostredníctvom TOF 3D technológie (pozn. redakcie: TOF je je zobrazovací systém, ktorý rieši vzdialenosť na základe známej rýchlosti svetla a meria čas letu svetelného signálu medzi fotoaparátom a objektom pre každý bod obrazu). Potencionálni záujemcovia sa môžu tešiť aj na kameru s vysokým rozlíšením. V prípade selfie kamery to bude 25MPx a v prípade zadnej kamery sa dočkáme celkovo trojice šošoviek (2MPx + 20MPx + TOF 3D).

OnePlus 6T fotoaparat
Zdroj: XiaomiToday.com

Smartfón by mal prísť vo viacerých verziách. Konkrétne v 6GB/64GB, 8GB/128GB a 8GB/256GB. Poháňaný by mal byť akumulátorom o kapacite 3500mAh s podporou rýchleho nabíjania.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close