Oclean prichádza s atraktívnym novoročným výpredajom! Elektrické zubné kefky a príslušenstvo za šialene nízke ceny

Populárna sonická kefka Oclean X Pro Elite či vodná medzizubná kefka Oclean W10 aktuálne za bezkonkurenčne nízke ceny.

oclean novorocna akcia
Zdroj: Oclean, úprava: Vosveteit.sk

Spoločnosť Oclean, patriaca pod krídla stále rastúceho giganta Xiaomi, prichádza s atraktívnym novoročným výpredajom svojich produktov. Výrobca sa už niekoľko rokov zameriava vývojom najpokrokovejších elektrických zubných kefiek a iného dentálneho príslušenstva, ktoré si úspešne zrovnáva sily s overenými „značkovými“ hráčmi na trhu. Medzi najúspešnejšie a zároveň technologicky najvyspelejšie modely patrí aj model Oclean X Pro Elite, ktorý si momentálne môžete s kopou ďalších obľúbených produktov zaobstarať za historicky najnižšie ceny! Neprehliadnite ani najnovšiu možnosť registrácie priamo na stránkach výrobcu Oclean a zbierajte vernostné body, ktoré možno následne využiť vo forme zľavových kupónov.

Nový vernostný program Oclean

Výrobca Oclean si pre stálych zákazníkov pripravil nový vernostný program, vďaka ktorému môžete ušetriť desiatky eur. Pri registrácii priamo na stránkach výrobcu získate až 100 vernostných bodov, pričom ďalšie body získate pri následných nákupoch, špeciálnych akciách, pri odporúčaní priateľov alebo pri narodeninách. Obrovskou výhodou vernostného programu je však možnosť využívať exkluzívne zľavové ponuky, prípadne možnosť premeny bodov na zľavové produkty alebo príslušenstvo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oclean X Pro Elite – zvýhodnené balenie za bezkonkurenčnú cenu

oclean x pro elite 2
Zdroj: Oclean

Elektrická sonická zubná kefka Oclean X Pro Elite je vybavená vylepšeným motorom s frekvenciou až 82 tisíc otáčok / min. Stabilné vysokofrekvenčné vibrácie spoločne s pokročilými DuPont Diamond štetinami tak vyčistia aj tie najzanedbávanejšie priestory behom niekoľkých sekúnd. Veľkou výhodou nového bezkartáčového Maglev motorčeku je však aj nízka hlučnosť, ktorú určite ocení väčšina používateľov. Hlučnosť pod 45 dB je naozaj zanedbateľná a v prípade ranného umývania zubov určite zvuk kefky určite nezobudí ostatných členov domácnosti.

oclean x pro elite
Zdroj: Oclean

Vynikajúci pohon a pokročilé štetiny však nie sú jedinými prednosťami tohto špičkového modelu. Silnou stránkou je aj detekcia slepých a zanedbávaných zón. Kefka zabezpečuje takúto detekciu pomocou 6-osového gyroskopu, ktorý identifikuje až 8 jednotlivých zón. O výsledkoch čistenia a prípadných slepých miestach informuje kefka prostredníctvom integrovaného displeja alebo prípadne priamo v mobilnej aplikácii.

oclean x pro elite 3
Zdroj: Oclean

Samozrejmosťou je automatický 30-sekundový časovač či vynikajúca výdrž kefky na jedno nabitie. Batéria s kapacitou až 800 mAh totižto zabezpečuje chod po dobu 35 dní. Pri dlhších výletoch tak nemusíte pribaľovať ďalšie zbytočné nabíjačky. V balení nechýba ani bezdrôtová nabíjačka pre pohodlné a bezpečné nabíjanie, či sada až 4 náhradných nadstavcov pre celú rodinu a až 100 bodov do bonusového programu výrobcu Oclean.

Oclean W10 Water Flosser – vodná niť pre celú rodinu

Oclean W10 Water Flosser_hlavica_ovladanie
Zdroj: Oclean

Čistenie chrupu medzizubnou kefkou alebo niťou nemá v láske zrejme drvivá väčšina z nás. Pracný proces čistenia sa však dá bezproblémovo nahradiť omnoho príjemnejšou a pohodlnejšou alternatívou v podobe vodnej nite. Jednou z takých je aj Oclean W10 Water Flosser, ktorá patrí medzi najatraktívnejšie kúsky na trhu. Podporuje totižto až 5 režimov s rôznymi intenzitami čistenia, čím vyhovuje obrovskej škále používateľov, napríklad v rámci jednej domácnosti.

Ocelan W10_rezimy_2
Zdroj: Oclean

Veľkou prednosťou tohto modelu je prítomnosť až 4 rôznych hlavíc priamo v balení. Na svoje si tak prídu všetky typy používateľov, ktorí sa trápia rôznymi problémami. K dispozícii je hlavica na lepšie čistenie ďasien, hlavica na čistenie najmä medzizubných priestorov či špecializované hlavice na čistenie jazyka alebo na čistenie strojčeka.

Oclena W10_rezimy
Zdroj: Oclean

Zariadenie je vybavené veľkou 1 400 mAh batériou a nádobkou na vodu s kapacitou až 200 ml. Vodnú niť je tak možné pohodlne používať aj na cestách, dovolenkách a pod. . V prípade vybitia však poteší štandardný USB Type-C konektor. Samozrejmosťou je možnosť spárovania s mobilnou aplikáciou a vodotesnosť s certifikátom IPX7. Aj v tomto prípade si výrobca pripravil špeciálnu akciu, v rámci ktorej získate dodatočných 70 bodov do bonusového programu.

Ďalšie zľavnené produkty na stránkach výrobcu Oclean

Výrobca si v rámci novoročného výpredaja pripravil aj ďalšie zľavnené produkty. Poteší napríklad až 20% zľava na všetko príslušenstvo nad 39 USD dostupné na oficiálnych stránkach Oclean. Nižšie nájdete prehľad ďalších cenovo zvýhodnených balíčkov za bezkonkurenčne nízke ceny.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre