NávodySpravodajstvo

Očkovacia lotéria: Ste medzi výhercami? Takto to môžete zistiť!

Pozrite sa, ako môžete zistiť, či ste sa stali jedným zo šťastlivcov, ktorí vyhrali cenu v Očkovacej lotérii.

Očkovacia lotéria odštartovala len niekoľkí dní dozadu, konkrétne 15.8.2021. Ide o nástroj, ktorého cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby sa dali zaočkovať a tak, aby sme čo najskôr dosiahli kolektívnu imunitu. Hoci mnohí majú rôzny názor na tento nástroj, niekto ho kritizuje, a druhý zas pochvaľuje, tak aj napriek tomu, do očkovacej lotérie sa registrovali státisíce ľudí.

Poznáme mená prvých výhercov. Nie je ich málo!

Každý, kto sledoval živý prenos z prvého kola Očkovacej lotérie, bezpochyby mal rozpačité pocity. Nechajme však losovanie o hlavné ceny bokom. Ministerstvo financií  prostredníctvom sociálnej siete Facebook v priebehu uplynulých dní informovalo, že zverejnili zoznam výhercov nižších výhier, ako boli hlavné ceny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Byť zdravý je výhra. A vedia o tom už aj ďalší zaočkovaní ľudia, ktorí sa zapojili do očkovacej prémie. Po pondelkovom žrebovaní pribudlo 5 výhercov, ktorí získali po 10 000 € a 20 výhercov, ktorí získali po 1000 €. Všetkým blahoželáme. Takéto výhry budú zverejňované každý pracovný deň.“ Napísalo Ministerstvo financií SR.

Okrem iného v zozname nájdete aj výhercov, ktorí vyhrali po 100€. Celkovo v zozname nájdete k dnešnému dňu viac ako 10-tisíc výhercov.


V prípade, ak by ste sa chceli dozvedieť, či ste sa nestali výhercom jednej z cien aj vy, tak to môžete zistiť prostredníctvom stránky mfsr.sk. Potom, ako si otvoríte stránku, tak najrýchlejším spôsobom, ako sa dopátrať k informácií, či ste, alebo nie ste medzi výhercami, je prostredníctvom vloženia žrebu, ktorý vám bol doručený prostredníctvom SMS správy potom, ako ste sa registrovali do Očkovacej lotérie do poľa „Kód“. Následne, ak v systéme existuje zhoda, tak vám ukáže informáciu o tom, akú sumu peňazí ste vyhrali.

Ockovacia loteria_vyhercovia
Zdroj: Printscreen (MFSR)

Ak som sa našiel medzi víťazmi odmeny 100€, platí môj žreb aj pre nedeľné výhry?

Jednou z častých otázok, s ktorými sme sa stretli v súvislosti s Očkovaciu lotériou je, či výhercovia 100€, sú aj naďalej v hre o nedeľné výhry. Odpoveď je áno.

„Zároveň pripomíname, že osoby, ktoré získali výhru 100 EUR, sú aj naďalej zaradené do žrebovania aj o prémiové nedeľné výhry.“ napísalo Ministerstvo financií na sociálnej siete Facebook.

V prípade, ak ešte stále zvažujete, či sa registrujete, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti návod, ako sa môžete registrovať. Rovnako nám dovoľte dať vám do pozornosti návod, ako si môžete stiahnuť COVID Pas do vášho smartfónu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close