Obľúbený Xiaomi TV Soundbar je aktuálne dostupný v nemeckom sklade so skvelou cenovkou

Dokonalé ozvučenie obývačky za naozaj skvelé peniaze? Xiaomi TV Soundbar je v tom prípade naozaj skvelou voľbou.

xiaomi tv soundbar
Zdroj: Cafago

Spoločnosť Xiaomi má na trhu hneď niekoľko dostupných kúskov rozličnej elektroniky, ktoré rozhodne stoja za pozornosť a v posledných rokoch si našli tisíce fanúšikov po celom svete. Skvelým príkladom je aj obľúbený reproduktor Xiaomi TV Sounbar, ktorý dokonale ozvučí celú obývačku. S momentálnou cenovkou v nemeckom sklade iba 76,49 eur sa jedná o naozaj skvelého adepta na kúpu, ktorý rozhodne stojí za pozornosť. 

Xiaomi TV Soundbar za 76,49 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ozvučenie celej obývačky

xiaomi tv soundbar 2
Zdroj: Cafago

Xiaomi TV Soundbar je až 83 cm dlhý reproduktor, ktorý je dokonalým parťákom ku televízoru v tvojej obývačke. V pomerne dlhom tele sa nachádza až 8 rozličných reproduktorov. Presnejšie ide o dvojicu 20 mm výškových reproduktorov, dvojicu 2,5-palcových basových reproduktorov a štvorice pasívnych reproduktorov.

xiaomi tv soundbar reproduktory
Zdroj: Cafago

Celá výbava reproduktoru Xiaomi TV Soundbar zabezpečuje kvalitný zvuk či už pri pozeraní filmov a seriálov, ako aj pri počúvaní hudby. Bezproblémovo ho totižto prepojíš nie len s televíziou pomocou klasických konektorov, ale aj cez Bluetooh 4.2 so svojim smartfónom, notebookom, či tabletom. 

xiaomi tv soundbar 3
Zdroj: Cafago

Pri používaní sa môže hodiť aj možnosť ovládania reproduktoru pomocou fyzických tlačidiel priamo na jeho tele. Keďže sme pri samotnom fyzickom vyhotovení, určite treba spomenúť aj naozaj minimalistický dizajn, ktorý je už akousi klasikou produktov od Xiaomi. V tomto prípade sa jedná o biele vyhotovenie, ktoré vyzerá skutočne elegantne a takmer určite oživí každú domácnosť. 

Xiaomi TV Soundbar za 76,49 eur nájdeš na Cafago.com

Reproduktor Xiaomi TV Soundbar momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 76,49 eur. Už tradične môžeš počítať s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov ako clo či DPH. Samozrejmosťou je expresné doručenie do 5 pracovných dní. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre