O produktovú radu smartfónov Mi 11 je obrovský záujem. Xiaomi zdieľa predajné čísla! Podľahli ste mu aj vy?

Xiaomi odhaľuje predajné čísla modelového radu smartfónov Mi 11.

Xiaomi-Mi-11_fotografia
Zdroj: Digital Chat Station (Weibo)

Hoci smartfóny z produktovej rady Xiaomi Mi 11 nepatria medzi najlacnejšie, tak aj napriek tomu, je o nich enormný záujem. Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnych sietí zverejnila grafiku, v ktorej sa chváli predajmi smartfónov Mi 11, Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra. Vo všetkých prípadoch, ako už asi tušíte, tak ide o vlajkové modely zariadení. Na tému upozorňuje zahraničný portál Gizchina.com.

O produktovú radu smartfónov Mi 11 je veľký záujem

Predtým, ako sa vrhneme k samotnému číslu odhaľujúcemu počet predajov, tak je dobre povedať, že cenová hladina smartfónov v domácej Číne, sa pohybuje na úrovni od 662 $ do 933 $. Nehovor viac o tom, že v prípade globálneho trhu, cena je v mnohých prípadoch ešte vyššou. V  našom regióne cena najlacnejšieho modelu Mi 11 aktuálne začína na úrovni okolo 710€. Nejde tak o lacné smartfóny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na druhej strane treba dodať, že smartfóny sú vybavené aktuálne tým najvýkonnejším hardvérom, ktorý je na trhu dostupným. Od procesora Qualcomm Snapdragon 888, až po špičkový AMOLED displej s vysokou rozkazovacou frekvenciou, či špičkový kamerový modul.

Prejdime však k samotnému číslu, ktorým sa najnovšie chváli čínsky výrobca smartfónov. Ako môžete vidieť nižšie, tak spoločnosť Xiaomi hovorí, že doposiaľ predali viac ako 3-milióny kusov smartfónov z produktovej rady Mi 11. Rovnako treba dodať, že predaje sa netýkajú len domácej Číny, ale celkových predajov vrátane globálneho trhu.

Xiaomi Mi 11_predaje smartfonov
Zdroj: Weibo (Xiaomi)

Podľahli ste tomuto smartfónu aj vy? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre