Nový Xiaomi Mi Mix 2 je na trhu len pár hodín, no už teraz je v obrovskej zľave. Samozrejme bez DPH a CLA

Zdroj: vlastný

Čínska spoločnosť Xiaomi prednedávnom predstavila nový smartfón Xiaomi Mi Mix 2. Jedná sa o nástupcu senzačného smartfónu Mi Mix, ktorý zožal obrovský úspech. Nový Xiaomi Mi Mix 2 je v predaji len pár hodín, no v spolupráci s čínskym e-shopom Gearbest.com Vám prinášame exkluzívnu zľavu. Samozrejmosťou je aj už známa doprava EU Express bez zbytočných opletačiek s platením Cla alebo DPH

Technické špecifikácie smartfónu

Mi Mix 2 prichádza s nádherným moderným dizajnom a naozaj obrovským výkonom, podobne ako jeho predchodca. Na prvý pohľad každému udrie do očí obrovský 5,99 palcový bezrámikový displej s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. O samotný výkon smartfónu sa stará špičkový 8 jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 835 s frekvenciou 2.45GHz a 6 GB pamäte RAM. Ďalšou prednosťou tohto smartfónu je aj kvalitný, 12MPx fotoaparát s 4-osou stabilizáciou a predný 5MPx fotoaparát. Na zadnej strane zariadenia sa spolu s fotoaparátom nachádza snímač odtlačkov prstov. Smartfón disponuje veľkou batériou s kapacitou 3340mAh a ako čerešnička na torte je Android 7.0 Nougat s nadstavbou MIUI9.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

Cena a doprava

V predaji je momentálne iba prvá verzia tohto smartfónu s 64 GB vnútorným úložiskom, no v budúcnosti sa na trh dostanú aj väčšie 128 GB a 256 GB verzie tohto smartfónu. Ako sme už u Gearbestu zvyknutí, doprava EU Express zahŕňa všetky ďalšie poplatky ako clo a DPH. Najlepšou správou však je, že smartfón Xiaomi Mi Mix 2 v tejto konfigurácii s podporou LTE vo všetkých krajinách a dvomi slotmi na SIM kartu je momentálne dostupný za menej ako 500. PS: dostupný je len v obmedzenom množstve.

Xiaomi Mi Mix 2 bez DPH a Cla za menej ako €500 nájdeš tu


Zdroj: vlastný
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre