Nový vzhľad PC verzie Facebooku bude pre používateľov dostupný už behom niekoľkých týždňov

Spoločnosť by chcela globálnu distribúciu PC verzie Facebooku dokončiť do tejto jari

Facebook
Zdroj: Vosveteit.sk

Len prednedávnom sme vás informovali o príchode nového vzhľadu sociálnej siete Facebook, respektíve jej desktopovej verzie. Nové oživené prostredie, ktoré prinesie množstvo zaujímavých dizajnových, ale aj funkčných zmien, je momentálne dostupné iba pre vybraných používateľov. Najnovšie správy zo zahraničia však poukazujú aj na potencionálny dátum, dokedy chce spoločnosť Facebook dokončiť globálnu distribúciu nového vzhľadu.

Facebook_novy_dizajn_profilova stranka
Zdroj: Jozef F.

Podľa informácií zverejnených na portáli CNET je plánom spoločnosti Facebook dokončiť distribúciu ešte do jari 2020, ktorá je už viac menej za rohom. Keďže ku novému vzhľadu majú momentálne prístup iba vybraní používatelia, postupom času môžme očakávať, že Facebook bude prizývať ďalších používateľov ku testovaniu, poprípade začne distribuovať nový vzhľad na vybrané zariadenia, či vo vybraných regiónoch. Regionálne obmedzenie však momentálne príliš „značné“ nie je, keďže prístup ku novému vzhľadu už majú aj vybraní používatelia z našich končín.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Facebook_novy_dizajn_hlavna nastenka
Zdroj: Jozef F.

Nový vzhľad desktopovej sociálnej siete Facebook prinesie množstvo zaujímavých dizajnových zmien. Hlavnou zmenou sú určite zväčšené ikony a popisy jednotlivých položiek, ako aj chýbajúci modrý panel v hornej časti. Očakávať taktiež môžme aj tmavý režim, či ďalšie zmeny. O všetkých podstatných zmenách sme však písali už v našom staršom článku, ktorý by si si mal rozhodne prečítať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre