APLIKÁCIE A HRY

Nový trailer na Red Dead Redemption 2 je vonku! Rockstar Games opäť dráždi svojich fanúšikov

Vydavateľské štúdio Rockstar Games prichádza s ďalším nadupaným trailerom pre hru Red Dead Redemption 2. Akčná adventúra s westernovým nádychom sa nám v novom traileri predstavuje v plnej paráde a opäť láka fanúšikov tohto titulu, aby si hru čo najskôr predobjednali.

Prebojujte sa cez srdce Ameriky a rozhodnite o svojom osude v gangu

„Amerika, 1899. Koniec éry divokého západu sa začal, keď muži zákona začali loviť posledné zločinecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo sa nepodradia, budú zabití. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Po neúspešnej lúpeži v západnom meste Blackwater, sú Arthur Morgan a gang Van der Linde nútení utiecť. S federálnymi agentmi a najlepšími lovcami odmien v krajine v ich pätách, musí gang ďalej kradnúť, lúpiť a bojovať cez celé srdce Ameriky, aby vôbec prežili. Prehlbovanie vnútorných rozdielov medzi členmi gangu môže spôsobiť roztrhnutie samotného gangu a Arthur si musí vybrať, či pôjde za vlastnými ideálmi, alebo zostane v gangu, ktorý ho vychoval. “ (oficiálny popis hry)

Hra sa dá predobjednať už dnes

Hra Red Dead Redemption 2 bude vydaná 26. októbra 2018 a bude dostupná na platformách Xbox One a Playstation 4. Pre fanúšikov Xboxu máme skvelé správy. Hra sa dá už v tejto dobe predobjednať priamo cez obchod Microsoft Store za 59,99 dolárov.

Ako sa Vám pozdáva nový trailer? Napíšte nám do komentárov.

Red Dead Redemption 2 for Xbox One
Red Dead Redemption 2 for Xbox One

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close