Nový smartfón od Xiaomi svojou výbavou prekonal 15 rekordov: V čom je tento špičkový model taký výnimočný?

Redmi K50 Gaming Edition od Xiaomi prinesie displej, ktorý prekonal 15 nových rekordov. Tento model bude naozaj špičkový.

Xiaomi smartfon
Zdroj: unsplash.com (N.Tho.Duc) Vosveteit.sk

Od predstavenia nových smartfónov z radu Redmi K50 nás delí len niekoľko dní. Nové modely nám Xiaomi predstaví už v stredu, 16. februára o 12tej hodine nášho času. Súčasťou tohto modelového radu bude i nový Redmi K50 Gaming Edition, ktorý nám ponúkne vlajkový procesor od spoločnosti Qualcomm. Rozprávame sa konkrétne o čipsete Snapdragon 8 Gen 1 a tento herný model má byť jediný, ktorý sa týmto čipsetom bude môcť pochváliť. Navyše očakávame i dostupnosť tohto špičkového smartfónu na našom trhu v Európe. Čo nás však môže šokovať je 15 nových rekordov, ktoré smartfón dokázal pokoriť ešte pred predstavením. O tejto informácii nás informovala komunita Xiaomiui a ak vás zaujíma, čím je tento model taký výnimočný, sledujte pozorne.

Displej tohto modelu od Xiaomi len tak niekto neprekoná

Keď sa rozprávame o rekordoch, ktoré dokázal zatiaľ nepredstavený model od Xiaomi prekonať, všetky sa týkajú použitého displeja. O displeji sme až doteraz nevedeli mnoho informácií, no vieme, že v prípade herného Redmi K50 Gaming Edition pôjde o OLED panel. Tento panel získal v prestížnom hodnotení DisplayMate hodnotenie A+, čo je naozaj skvelý výsledok. Vzhľadom k tomuto hodnoteniu model Redmi K50 Gaming Edition od Xiaomi získal prvenstvo s ohľadom na kontrast displeja, vyváženie bielej a tiež i farby displeja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Displej v modeli Redmi K50 Gaming Edition ďalej získal najlepšie hodnotenie s ohľadom na jas smartfónu s farebným farebným rozsahom a najnižšou odrazivosťou displeja. Nový model zo skupiny Xiaomi však neexceluje len v oblasti displeja, ale prinesie i ďalšie skvelé vychytávky. Tento člen rodiny Redmi K50 je totiž herným modelom so všetkým čo k tomu patrí. A Xiaomi tomu prispôsobuje i kompletnú výbavu modelu.

Na toto sa môžeme tešiť u modelu Redmi K50 Gaming Edition

Model Redmi K50 Gaming Edition ako sme už spomínali prinesie vlajkový čipset Snapdragon 8 Gen 1, ktorý mu už teraz predurčuje úspech. Pre lepší herný zážitok však môžeme očakávať i prítomnosť dvoch chladiacich komôr, aby sa nám model počas hrania i náročnejších hier nezahrieval. Po tom, čo sa spoločnosť Black Shark nachádza pod krídlami spoločnosti Tencent je vidno, že sa Xiaomi snaží priniesť kvalitný herný model pod svojimi krídlami.

Ďalej sa môžeme tešiť napríklad na veľmi silný haptický motor, aký je pri hernom smartfóne takmer nevyhnutnosťou. Najnovší a najvýkonnejší smartfón od Xiaomi by mal podporovať 120W nabíjanie známe i ako HyperCharge. Doplní ho 4700mAh batéria pre dlhú výdrž pre takmer neobmedzené hranie. Na našom trhu by sa mal model objaviť neskôr zrejme pod krídlami spoločnosti Poco. Povráva sa i o označení ako Poco F4 GT.

Čo poviete na takúto výbavu smartfónu, kúpili by ste si ho? A myslíte si, že je takáto výbava vhodná pre herný smartfón? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre