Technológie

Nový Samsung Galaxy S10 príde až v 4 rôznych prevedeniach. Stropom modelovej rady bude 6,7-palcová obrazovka a 5G konektivita

Juhokórejský Samsung si pre fanúšikov triedy Samsung Galaxy S chystá obrovské prekvapenie. Nový Galaxy S10 bude podľa najnovších informácií dostupný až v 4 rôznych veľkostných prevedeniach. Najväčším a technologicky najvyspelejším má byť nový smartfón zatiaľ známy pod kódovým označením Beyond X, práve ktorý má byť novým vlajkonosičom triedy Galaxy S10.

Nový Galaxy S10 už vo februári

Predstavenie novej vlajkovej lode Galaxy S10 sa má konať tradične vo februári budúceho roku, kedy nám spoločnosť podľa všetkého predstaví rovno 3 nové modely. Oproti predošlému Galaxy S9 sa juhokórejský výrobca rozhodol predstaviť o čosi väčšiu veľkostnú ponuku svojej vlajkovej lode. Nový Galaxy S10 bude totižto dostupný v 3 veľkostných prevedeniach, ktorých obrazovky budú v rozmedzí 5,8 až 6,4 palcov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Galaxy Beyond X ako bonus

Spoločnosť Samsung ale plánuje ako bonus predstaviť aj nový smartfón, aktuálne označovaný ako Beyond X, ktorý by mal byť predstavený behom budúcoročnej jari. Beyond X by mal byť podľa najnovších informácií ale taktiež zástupcom nového modelu Galaxy S10. Nový Beyond X bude ale úplne iná kategória, ako všetky doposiaľ známe smartfóny. Nová vlajková loď má byť totižto vybavená obrovskou 6,7-palcovou obrazovkou, 5G modemom a až 6 fotoaparátmi, z ktorých 4 sa majú nachádzať na zadnej strane smartfónu. Či je takýto smartfón naozaj využiteľný už v budúcom roku, necháme len na Vás, ale nič nemení fakt, že spoločnosť Samsung sa snaží pretlačiť najmodernejšie technológie do sveta smartfónov za každú cenu.

Viac informácií o pripravovanom smartfóne Galaxy S10 nájdete tu.

Zdroj: arstechnica.com, úvodný obrázok (Youtube – Samsung)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close