Nový Samsung Galaxy Note 10 bude údajne predstavený už 7. augusta na špeciálnej konferencii v New Yorku

Unikli prvé informácie o konferencii Unpacked 2019

Samsung Galaxy Note 9 predstaveny
Zdroj: produktová fotografia

Oficiálne predstavenie nového Samsungu Galaxy Note 10 sa bude konať v tradičných priestoroch Barclays Center v newyorskom Brooklyne. Práve na tomto mieste bol totižto predstavený aj predošlý vlajkový smartfón pochádzajúci z Južnej Kórey – Galaxy Note 9. Narozdiel od predchodcu bude novinka predstavená o dva dni skôr, čiže 7. augusta. I keď oficiálne pozvánky ešte rozposlané neboli, informácie môžme považovať za takmer stopercentné. Poskytnuté boli totižto zahraničnému portálu CNET od viacerých zdrojov, ktorí sú oboznámení s miestom a časom konania konferencie Unpacked 2019.

O novom vlajkonosičovi zatiaľ moc nevieme

I keď je predstavenie nového Galaxy Note 10 takmer za „rohom“, o jeho prípadnej technologickej výbave a špecifikáciách zatiaľ príliš nevieme. Očakáva sa, že svojimi rozmermi dobehne svojho najväčšieho konkurenta iPhone XS Max od spoločnosti Apple, ktorý disponuje obrovským 6,5-palcovým displejom. Zatiaľ obrovskou záhadou je ale fotografická výbava novinky od Samsungu. Prvé uniknuté informácie naznačovali, že Galaxy Note 10 bude vybavený identickými objektívmi a senzormi, ako jeho „menší“ brat Galaxy S10 Plus. Na druhej strane, neskoršie informácie zase poukazovali na až štvoritý fotoaparát na zadnej strane, podobne ako je tomu pri smartfóne Galaxy S10 5G. Na detailnejšie informácie o fotoaparátoch si tak zrejme musíme ešte chvíľku počkať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Povráva sa o 5G verzii

Veľký otáznik aktuálne visí aj nad prípadnou 5G verziou smartfónu Note 10. O takejto informácií sa doposiaľ príliš nehovorilo, no už celkom dávno jeden z najväčších amerických telekomunikačných poskytovateľov, Verizon, prezradil, že 5G verzia smartfónu dostupná bude. Ak sa tak naozaj stane, môžme očakávať, že 5G verzia novinky bude výlučne dostupná iba na vybraných trhoch ako aj iba u vybraných operátorov.

Všetky vyššie uvedené informácie sú iba špekuláciami, ktoré sa nezakladajú na oficiálnych informáciách od spoločnosti Samsung. Ku dátumu a miestu konferencie Unpacked 2019 sa Samsungu pre zahraničné médiá odmietol vyjadriť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre