Novo predstavené chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Lite sa objavili v predaji

Xiaomi Huami Amazfit Lite_VoSveteIT.sk
Zdroj: produktová fotografia (úprava VoSveteIT.sk)

Utorok bol pre fanúšikov spoločnosti Xiaomi malým sviatkom. Dôvodom prečo je predstavenie viacerných produktov, vrátane niekoľkých verzií chytrých hodiniek Huami Amazfit Verge a fitnes náramku Mi Band 4.

Amazfit Verge Lite v predaji

Najnovšie, zahraničný e-shop Geekbuying.com, ktorý ponúka doručenie svojich produktov aj na Slovensko, začal listovať hodinky vo svojej ponuke.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Huami AMAZFIT Verge Lite. PS: čerešničkou na torte je zľavový kupón „3ZVBXU4K“

Hodinky ponúkajú 1,3“ farebný AMOLED displej s podporou technológie Vividview (pozn. redakcie: Vividview je technológia, ktorá zlepšuje viditeľnosť obrazovky pri priamom slnečnom žiarení) a s rozlíšením 360 x 360 bodov. Displej je zároveň pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass, za účelom ochrany pred mechanickým poškodením.

Xiaomi Huami Amazfit Verge Lite
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky sú vybavené viacerými senzormi, ktoré sú schopné monitorovať viacero športových aktivít. Napríklad beh v exteriéri a v interiéri, chôdzu, jazdu na koni a podobne. Samozrejmosťou je aj monitorovanie vašej polohy pomocou pozičného systému GPS+Glonass, či spálených kalórií.

Xiaomi Huami Amazfit Verge Lite_2
Zdroj: produktová fotografia

Amazfit Verge Lite ponúkajú ďalej batériu s výdržou do 20 dní v stand-by režime. Hodinky ďalej ponúkajú 24-hodinový monitoring srdcovej frekvencie, možnosť notifikácií zo smartfónu, monitoring spánku, krokomer a podobne.

Internetový e-shop Geekbuying.com ich aktuálne zaradil do predpredaja v akciovej ponuke za 89€ pričom pri využití kupónu „3ZVBXU4K“ je ich možné zakúpiť približne o ďalších 10€ lacnejšie. Záujemcovia o tieto chytré hodinky tak môžu aktuálne ušetriť viac ako 40€ oproti štandardnej cene.

Huami AMAZFIT Verge Lite. PS: čerešničkou na torte je zľavový kupón „3ZVBXU4K“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre