Spravodajstvo

Nové BlackBerry by mohlo byť už čoskoro realitou. Pozrite sa, ako by mohlo vyzerať!

Predstavenie nového BlackBerry sa pomaly, ale isto blíži.

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť BlackBerry chystá veľký návrat na trh. Spoločnosť to deklarovala ešte v auguste minulého roka, a neskôr ešte v januári tohto roka. Naposledy, Peter Franklin, generálny riaditeľ spoločnosti OnwardMobility, ktorá stojí za fyzickou výrobou zariadenia prezradil, že smartfón by mohol byť uvoľnený na trh už v lete, teda už o pár mesiacov. 

Samotné informácie s výnimkou, že telefón bude disponovať 5G technológiou a klávesnicou, sú zatiaľ dobre stráženými. Hoci v nedávnom rozhovore Franklin uviedol, že okrem fyzickej klávesnice, zariadenie bude vybavené aj špičkovým kamerovým modulom. Ide pritom o vcelku odvážne slová vzhľadom na to, že BlackBerry smartfóny v tejto oblasti nikdy trhu nedominovali. Okrem iného spoločnosť má stavať na ochrane súkromia používateľov. V tomto prípade však nejde o žiadne prekvapenie vzhľadom na to, že v tejto oblasti zariadenia vždy patrili medzi špičku na trhu. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako bude vyzerať nové BlackBerry? Pozrite si tento koncept!

Čo sa týka vzhľadu, tak ten je doteraz zahalený tajomstvom. Dôvodom je, že nevieme, ako bude zariadenie na konci dňa vyzerať. Na druhej strane treba povedať, že v minulosti sme mohli počuť niekoľko vyjadrení popredných predstaviteľov spoločnosti, ktorý ako tak načrtli, kam sa bude dizajn nového Key 3(?) uberať. 

Portál  letsgodigital v spolupráci s dizajnerom Jermaine Smith, dal dokopy komunikované informácie a pripravil koncept smartfónu, ako by mohol vyzerať na predajných pultoch. Predtým, ako sa však do neho vrhneme, tak musíme prízvukovať, že prezentovaný vzhľad treba brať s rezervou.

V závere nám nedovolí nepovedať, že o smartfóne toho vieme zatiaľ stále málo. S výnimkou pár základných informácií, nepoznáme ani základné špecifikácie, akým je napríklad procesor, použitý typ displeja, rozlíšenie a podobne. V každom prípade, ak sa spoločnosti podarí dodržať komunikovaný harmonogram, tak v Amerike a Európe, by sme mohli smartfón vidieť už v priebehu 3 mesiacov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close