SpravodajstvoXiaomi

NFC verzia Mi Band 4 náramku sa objavila v predaji. Je výrazne drahšia ako bolo iniciované

Fitnes náramok Xiaomi Mi Band 4 s podporou NFC je drahší ako bolo pôvodne iniciované. Stojí viac ako 60 dolárov. Oplatí sa stále jeho kúpa?

Približne týždeň dozadu sa v prvých obchodoch začal objavovať fitnes náramok Mi Band 4, ktorý bol predstavený začiatkom mesiaca.

Fitnes náramok oproti predošlej generácii prišiel s viacerými vylepšeniami. Napríklad s farebným AMOLED displejom, ktorý je o 39,9% väčší, podporou hlasovej asistentky Xiao AI, novými senzormi a podobne. Mi Band bol zároveň predstavený v 2 verziách, s a bez NFC podpory.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Počas predstavenia náramku sa spomínala cena 25$ za verziu náramku bez podpory technológie NFC. V prípade NFC verzie si používatelia mali priplatiť približne ďalších 10$. Ako to býva už zvykom, tak odporúčacie ceny boli len „odporúčacími“ a reálna cena náramku bola o niečo vyššia.

Najnovšie sa v známom obchode GearBest.com, ktorý patrí medzi tie lacnejšie objavil Mi Band 4 náramok vo verzii s NFC, cena však je výrazne vyššie. Reč je konkrétne o úrovni presahujúcej 60$, ktorá bola mimochodom iniciovaná približne týždeň pred oficiálnym predstavením a neskôr aj negovaná.  

Xiaomi Mi Band 4 NFC verzia cena
Zdroj: printscreen GearBest.com

Xiaomi Mi Band 4 s NFC

Podpora NFC však nie je jediným rozdielom medzi spomínanými verziami náramku. NFC verzia disponuje ešte podporou spomínaného asistenta Xiao AI, ale aj o niečo menšou batériou, ktorá sľubuje výdrž 15 dní namiesto 20.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close