Neviete, čo si na Netflixe pozrieť? Týchto 6 tipov by ste určite nemali prehliadnuť

Ak rozmýšľate, čo si počas večera alebo cez víkend pozrieť, ponúkame vám niekoľko tipov.

netflix titulka_1
Zdroj: Below the Sky / Shutterstock.com

Ak si nájdeme voľný večer, Netflix je pre mnohých jasnou voľbou. Jedna z najväčších streamovacích služieb na internete ponúka bohatú nádielku filmov, seriálov ale aj noviniek, z ktorých si vyberie naozaj každý. Otázkou preto nebýva či si niečo pozrieme na Netflixe, ale čo si vyberieme z množstva rôznych titulov.  

Určite sa už stalo aj vám, že ste sa prehrabávali ponukou, no nevedeli ste si vybrať. Aj preto pravidelne prinášame odporúčania na kvalitné filmové a seriálové tituly, ktoré sa dostávajú do ponuky služby. Ani teraz to nebude inak, tak sa bez zbytočných omáčok poďme pozrieť na to, čo pribúda do ponuky. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Gentlemani  

Ak ste fanúšikom akčných filmov z prostredia mafie a gangstrov, meno Guy Ritchie vám isto nebude cudzie. Tento známy režisér stojí za filmom Gentlemani a tentokrát prináša seriál, ktorý je inšpirovaný jeho vlastnou tvorbou. Seriál Gentlemani zachytáva príbeh Eddieho, ktorý po otcovi zdedil obrovské šľachtické sídlo. Čo však Eddie netuší je, že momentálne toto sídlo slúži ako zásterka pre miliónový biznis s marihuanou a jeho “majitelia” sa z neho vôbec nechcú odsťahovať.  

Mladá dáma 

Nádherné mladé dievča padne do oka ušľachtilému princovi, ktorý ju požiada o ruku. Tam, kde sa väčšina rozprávok končí, sa Mladá dáma len začína. Princ si totiž s dievčinou nepredstavuje šťastný život až do smrti, no namiesto toho ju chcel obetovať drakovi. Ak chcete vedieť čo bude ďalej, Mladú dámu určite odporúčame.  

Maestro 

Bradley Cooper režíroval aj účinkoval v tejto biografickej romantickej dráme. Tá zachytáva život legendárneho skladateľa Leonarda Bernsteina a tento rok dostal až sedem nominácií na Oskara. Ak sa pohybujete vo svete hudby, tento snímok by ste nemali premeškať. Ak vám táto sféra ale nič nehovorí, nevadí. Maestro vyniká špičkovými hereckými výkonmi, kinematografiou, kostýmami a príbehom.  

Sila psa 

Western je neumierajúci žáner, o čom vás určite presvedčí aj Sila psa. V tomto filme si zahral fantastický Benedict Cumberbatch a Kirsten Dunst. Film zachytáva príbeh manželky, ktorá žije s manželom u charizmatického, no despotického majiteľa ranča. Ten sa chová kruto nielen k svojmu bratovi, ale aj jeho novej manželke a dospievajúcemu synovi. Na povrch však začnú vychádzať dávne tajomstvá.  

Nepolepšovňa 

Pre fanúšikov desivých dokumentov prichádza na Netflix aj Nepolepšovňa. Tento dokumentárny seriál zachytáva problémy amerického reedukačného systému, na ktorý nevedia niektorí zabudnúť dodnes.  

Podivuhodný príbeh Henryho Sugara 

Wes Anderson si získal miesto režiséra, ktorý nám prináša naozaj neobyčajné, no nádherné filmové zážitky. Jeho fanúšikovia spoznajú osobitý štýl takmer okamžite a ak vám jeho tvorba vonia, určite by ste si mali pozrieť túto jeho novinku. Film zachytáva príbeh bohatého muža, ktorý chce získať nadprirodzenú schopnosť, ktorá by mu dovolila podvádzať pri hazardných hrách.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre