Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Nepremeškajte túto akciu na novopredstavený Bluetooth reproduktor Xiaomi Outdoor. Nemusí sa tak skoro opakovať!

S týmto reproduktorom si užiješ kvalitnú hudbu úplne všade. Či už na chate, v horách, na pláži, či v lese pri táboráku

Spoločnosť Xiaomi ešte počas tohto leta rozšírila svoje portfólium bezdrôtových reproduktorov, ktoré obohatila o nový model Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker, ktorý nesie kódové označenie XMYX02JY. Bohužiaľ, produkt bol doteraz dostupný iba pre ázijský trh, no vďaka spolupráci s e-shopom Geekbuying.com vám po prvýkrát prinášame unikátnu akciu, vďaka ktorej si môžete reproduktor Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker zaobstarať aj v našich končinách. 

Outdoorový reproduktor od Xiaomi nájdeš na e-shope Geekbuying.com                       PS: zľavový kupón nájdeš nižšie

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi outdoor bluetooth speaker 1_opt
Zdroj: Geekbuying

Vynikajúci zvuk v každom prostredí

Ste s priateľmi na chate, v lese pri táboráku, či na pláži pri mori? Xiaomi Outdoor Speaker si poradí s naozaj akýmkoľvek prostredím. Vďaka optimalizovanému výkonu sa tento reproduktor hodí do akéhokoľvek prostredia, pričom si vždy zachováva svoj kvalitný čistý zvuk s dlhým dosahom a hlbokými basmi vďaka pokročilému subwooferu. 

xiaomi outdoor bluetooth speaker 2_opt
Zdroj: Geekbuying

Zábava po celý večer

Nechceného vypnutia počas večerného posedenia sa s týmto reproduktorom báť nemusíte. Vďaka batérii s kapacitou až 2600 mAh totižto dokáže vytvárať parádnu zábavu až po dobu 8 hodín. 

Neobmedzujte sa a vezmite ho kamkoľvek

Multifunkčnosť použitia reproduktoru v akomkoľvek prostredí sme už spomínali, no prečo je vhodný aj do náročnejších podmienok? Za všetkým stojí certifikát IP55, vďaka ktorému reproduktor prežije aj ošplechnutie vodou, či pieskovú pláž. 

xiaomi outdoor bluetooth speaker 3_opt
Zdroj: Geekbuying

Špičková pripojiteľnosť

Keďže sa píše rok 2019, môžete sa spoľahnúť na to, že reproduktor využíva najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0. Náhodnému vypadávaniu tak definitívne odzvonilo. 

Reproduktor Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker môžeš momentálne mať vďaka unikátnej akcii už za 44,41 eur s bezplatnou dopravou. Na využitie zľavy však musíš aktivovať zľavový kupón 3SLOMD7K.

Outdoorový reproduktor od Xiaomi nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close