SpravodajstvoXiaomi

Nepremeškajte akciu na šikovný elektrický skrutkovač z platformy Xiaomi Youpin. Stojí len pár €

Ak patríte medzi domácich kutiľov tak by ste mali spozornieť. Radi by sme Vám dali totiž do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na elektrický skrutkovač značky Tonfon z platformy Xiaomi Youpin. Aktuálne stojí totiž menej ako 25€ spolu aj s poštovným za podmienky využitia zľavového kupónu „8GR411XGEH“.

TONFON 3.6V Elektrický skrutkovač z platformy Xiaomi youpin

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Určite to poznáte, vrátite sa z IKEI či Möbelixu, Vy ste vyšťavený, ale Vaša pani manželka trhá škatuľu a boj so skladaním sa môže začať. Tí šikovnejší z nás už pravdepodobne majú pomocníka v podobe elektrického skrutkovača, a tí menej šikovní majú práve príležitosť si zaobstarať tohto neoceniteľného pomocníka práve teraz.

elektricky sktrukovac xiaomi tonfon_3
Zdroj: produktová fotografia

Skrutkovač nižšie ponúka batériu, ktorá vydrží pracovať viac ako 30 minút aktívneho skrutkovania, čo je dostatok času na to, aby ste zvládli aj zložitejšiu skrinku alebo posteľ. Zároveň treba vyzdvihnúť, že batéria nijak nevyčnieva z „pištole“, vďaka čomu je tento elektrický skrutkovač vhodný aj do menej prístupných miest, ako je napríklad montovanie dvierok, rôznych mechanizmov pre šuflíky a podobne, ktoré sa často uchytávajú z vnútrajška.  Aby sme ešte nezabudli, mnohých určite poteší aj prítomnosť LED diódy.

elektricky sktrukovac xiaomi tonfon
Zdroj: produktová fotografia

Sktrukovač je dodávaný spolu so 4 najčastejšími nadstavcami, ktoré sa uchytávajú pomocou magnetickej násadky. V balení samozrejme nechýba ani nabíjačka.  

elektricky sktrukovac xiaomi tonfon_2
Zdroj: produktová fotografia

Tak čo páni, budete sa aj naďalej báť výletov do IKEI? Aby sme nezabudli, ak Vás zaujal skrutkovač vyššie, tak nezabudnite pri jeho kúpe uplatniť kupón „8GR411XGEH“ v kombinácii s dopravou EU Priority Line, vyhnete sa tak ďalším prípadným poplatkom a zároveň ušetríte aj pár €.

TONFON 3.6V Elektrický skrutkovač z platformy Xiaomi youpin

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close