Nenechaj si ujsť najnovšiu nádielku zliav na Gearberry.com! V ponuke nájdeš desiatky zľavnených produktov

Ponuka v rámci kampane Back to School je naozaj bohatá. Našimi favoritmi je táto trojica produktov, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

back to school fafrees f20 pro ilustracny-min
Zdroj: Youtube.com @Lunaris2142

Ďalšia vlna zliav na e-shope Gearberry.com je opäť tu! Tentokrát nájdeš v rámci kampane Back to School desiatky zľavnených produktov, ktoré rozhodne stoja za to. Ponuka stále populárnejšieho internetového predajcu obsahuje nie len overené kúsky, ale aj zaujímavé novinky a technologické vychytávky. Nechýba široká ponuka bežnej spotrebnej elektroniky, výbava na kempovanie, či široká ponuka elektrických bicyklov a kolobežiek. Aby sa ti však z tornáda zliav nezatočila hlava, vybrali TOP 3 zľavnené produkty, ktoré jednoducho musíš mať. Vo všetkých prípadoch pritom možno využiť bezplatnú dopravu z lokálnych európskych skladov. Objednávka tak bude u teba doma expresne rýchlo a zároveň ušetríš desiatky eur, ktoré by bolo nutné vyhradiť na dodatočné poplatky ako clo a DPH.

letna akcia spat do skoly
Zdroj: Gearberry.com, 8 darčekov zadarmo v hodnote až 1499 USD; 50 % bleskový výpredaj, ušetrite až 249 $; kto skôr príde, bude skôr obslúžený; bezplatná doprava a doručenie z miestneho skladu; Získajte laptop už od 199 USD a 3D tlačiareň od 199 USD! Nenechajte si to ujsť!

KUU Xbook-3 – šikovný ultrabook doslova za babku

Šikovný notebook do práce alebo do školy pre menej náročných používateľov? Ultrabook KUU Xbook-3 je rozhodne alternatívou, ktorej treba venovať adekvátnu pozornosť. Vďaka dobrým parametrom ako 8 GB RAM či až 256 GB SSD úložisku možno notebook porovnávať s výrazne drahšími alternatívami. Jeho srdcom je šikovný kancelársky procesor Intel Celeron J4125, ktorý v spojení s dostatočnou veľkosťou RAM bohato postačuje pri bežných kancelárskych a školských úlohách.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kuu xbook3-min
Zdroj: Gearberry.com

Mimoriadne silnou stránkou tohto notebooku však nie je samotný výkon, ale jeho minimalistický dizajn a veľkosť. Vybavený je veľkým 14,1-palcovým IPS displejom s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Pomerne veľký displej však dopĺňa minimalistické telo notebooku. Samotný notebook má hrúbku iba neskutočných 18 mm. Jeho váha pritom nepresahuje hranicu 1,25 kg!

Rockpals 1300W – pre milovníkov outdooru a kempovania

rockpals 1300w zariadenia-min
Zdroj: Gearberry.com

Ďalším zaujímavým produktom z ponuky Gearberry.com je nabíjacia stanica Rockpals 1300W. Túto kompaktnú nabíjaciu stanicu si určite zamilujú všetci kempingoví nadšenci, milovníci roadtripov či majitelia chát bez elektrickej prípojky. Stanica ponúka kapacitu až 1254 Wh, čo bohato postačí aj pri dlhších a viacdňových výletoch. Výrobca v prípade batérii siahol po moderných LiFePO4 batériových článkoch, ktoré zabezpečujú nie len možnosť napájania zariadení s vyšším odberom, ale zároveň ponúkajú skvelú životnosť až 2 000 nabíjacích cyklov.

rockpals 1300w nabijanie-min
Zdroj: Gearberry.com

Nabíjacia stanica dokáže napájať až 10 zariadení súčasne, pritom disponuje širokou variáciou výstupných portov. Nechýbajú klasické zásuvky, auto zásuvky, USB porty a pod. Veľkou výhodou batérie je, že dokáže v špičke ponúknuť výstupný výkon až 2000W. Bezproblémovo si tak poradí aj s napájaním naozaj „hladných“ spotrebičov. Jej veľkou výhodou je možnosť nabíjania až 5 rôznymi spôsobmi. Za zmienku stojí aj kompaktný dizajn, šikovný displej informujúci o stave batérie či prepracované chladenie s viacerými stupňami ochrany.

Fafrees F20 Pro – mestská skladačka s parádnym dojazdom

fafrees f20 pro -min
Zdroj: Gearberry.com

Trojicu našich favoritov uzatvára elektrický mestský bicykel Fafrees F20 Pro. Ide o tradičný dizajnový skladací bicykel s výkonným elektropohonom, ktorý je skvelou alternatívou ku bežným mestským bicyklom či MHD. Vďaka zabudovanému elektromotoru s výkonom až 250W s maximálkou 25 km/h sa pri jazde na tomto bicykli ani nezapotíš. Veľkou prednosťou je šikovne umiestnená batéria s kapacitou až 18 Ah. Tá totižto ponúka dojazd až neskutočných 70-90 km, čo je naozaj poriadna vzdialenosť.

Čo sa týka ďalšej výbavy tohto mestského tátoša, nechýba šikovná skladacia konštrukcia a až 20-palcové kolesá s 3-palcovými plášťami, čo na našich cestách a chodníkoch rozhodne príde vhod. Samozrejmosťou je odpružená predná vidlica ako aj odpružená pohodlná sedačka. Výrobca nezaháľal ani v oblasti bezpečnosti. Bicykel je totižto vybavený kotúčovými brzdami ako aj LED osvetlením a odrazovými prvkami, ktoré sa v meste rozhodne hodia. Nechýba ani sklápací stojanček či zadný stojan pre nákup a pod.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre