Sponzorovaný obsahXiaomi

Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj!

Xiaomi Mi Band 3 je fitnes náramok, na ktorý mnohí z nás dlho čakali. Dôvod je veľmi jednoduchý, jeho predchodca je najrozšírenejší fitnes náramok na svete, ktorý oslovil masy ludí kvalitou spracovania, funkcionalitami a v neposlednom rade cenou.

Xiaomi Mi Band 3 predna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš v exkluzívnej ponuke len u nás. PS: nezabudni na kupón „PS0079“

Mi Band 3 oproti svojmu predchodcovi dostal do vienka viacero vylepšení. Prvou z nich je oveľa väčší displej, ktorý podrástol do veľkosti 0,78“ s tým, že sa stále jedná o OLED technológiu. Samozrejmosťou je aj vyššie rozlíšenie či novšia verzia technológie Bluetooth (4.2).

Xiaomi Mi Band 3 zadna strana .
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou významnou novinkou je aj to, že na hodinkách môžete prečítať text prichádzajúcich správ. Tak isto vás displej bude informovať o počte krokov, počasí, prichádzajúcich hovorov a podobne. Tam však vlastnosti týchto hodiniek nekončia. Môžu sa napríklad ďalej ešte pochváliť  extrémnou výdržou batérie a to až do 20 dní či odolnosťou voči vode do 5ATM. Inými slovami tento fitnes náramok sa nezľakne ani vody v bazéne či potápania sa do hĺbky až 50 metrov.

Prejdime teraz k cene, aktuálne hodinky sa predávajú za 49,99€ pričom za podmienky využitia exkluzívneho kupónu „PS0079“ cenu stlačíš na 34,99€ čo je aktuálne najnižšia cena na trhu.  Určite ti však neodporúčame dlho váhať, tento kupón je možné totiž použiť len 20-krát.

Xiaomi Mi Band 3 cena kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš v exkluzívnej ponuke len u nás. PS: nezabudni na kupón „PS0079“

Zdroj: TS

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close